Strona główna / Lokalne / Kiedy otwarcie parku handlowego przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu?

Kiedy otwarcie parku handlowego przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu?

Kończy się budowa parku handlowego na działce przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu. Będzie tam Castorama, sklep Biedronka oraz stacja paliw Shell.

Park handlowy miał być gotowy w 2022 roku, jednak uda się go otworzyć szybciej. Aktualnie trwa wyposażanie sklepów oraz  ostatnie prace. Nieoficjalnie mówi się, że park ma ruszyć na początku października.

Sklep Castorama będzie dostępny dla klientów w modelu „smart”. To oznacza, że sklep jest mniejszy niż znane dotąd sklepy Castorama. Będzie możliwy zakup produktów potrzebnych „od ręki”, a także skorzystanie z usług punktu projektowania.

Z kolei stacja paliw Shell będzie oferowała kierowcom samochodów osobowych dystrybutory z paliwami podstawowymi Shell FuelSave i paliwami premium Shell V-Power oraz dystrybutor Shell AutoGas. Kierowcy będą mogli skorzystać również z oferty sklepowej i gastronomicznej. Odwiedzający stację będą mogli także skorzystać z automyjni.

Zobacz również

Uznamski Festiwal Muzyki świętuje na słonecznej wyspie Uznam ponad trzydziestoma koncertami litewsko-niemieckie więzi

Uznamski Festiwal Muzyki zaprasza w dniach od 19 września do 9 października 2021 r. na …

3 komentarze

  1. Zgadzam się z panem, to straszne! Kto pozwala na wycinanie lasów, niszczenie zieleni, zabieranie tlenu i wylewanie betonu i otwieranie tyłu sklepów? A gdzie cisza, miejsca na odpoczynek, zielone płuca miasta coraz mniejsze! Ludzie czy znów chodzi tylko o pieniądze?

  2. 45 000 tysiecy mieszkancow i tyle sklepow.to skad beda klienci i gdzie zaparkuja..?? Zamykajcie Zentrum bo to juz nie bedzie normalnie..

  3. Śmieszne to wycięli tyle lasu aby ludzie mogli kupić jakies chińskie bzdety i zatankować auta. Ludzie opamiętajcie się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.