Strona główna / Lokalne / Zakończył się remont dachu hali tenisowej przy ul. Matejki

Zakończył się remont dachu hali tenisowej przy ul. Matejki

Wykonane prace zwiększą komfort grania podczas opadów deszczu oraz upalnej pogody.

W ramach przeprowadzonego remontu dachu hali tenisowej dokonano wymiany starych, częściowo popękanych płyt poliwęglanowych (tzw. świetlika) na nowe płyty w układzie dwuwarstwowym z przekładką z tkaniny ognioodpornej z włókna szklanego. Wymieniono również wszystkie profile nośne i elementy zabudowy oraz 100 % uszczelek i elementów mocujących. Dodatkowo zamontowano cztery wzmocnienia konstrukcji łukowej celem ograniczenia zniekształcania konstrukcji w czasie wysokich temperatur.

W łukowym pasmie świetlnym zamontowano dwie klapy przewietrzające (wentylacyjne) mające na celu zwiększenie cyrkulacji powietrza w hali tenisowej. Klapy przewietrzające wyposażone są w zestaw napędowo-sterujący składający się siłownika elektrycznego, centrali sterującej, czujki pogodowej oraz przełącznika przewietrzania.

Wykonane prace zwiększą komfort grania w czasie silnych opadów deszczu oraz podczas upalnej pogody na zewnątrz. Już niedługo OSiR uruchomi rezerwację kortów on-line. W obiekcie realizowana jest Karta Wyspiarza – 5% rabatu na bilety oraz kartę Multisport – dopłata w wysokości 15 zł do 1 godziny dziennie.

Zobacz również

Na granicę pomiędzy Polską a Niemcami wrócą kontrole?

Związek Niemieckiej Policji Federalnej zaapelował o tymczasowe kontrole graniczne na granicy polsko-niemieckiej ze względu na rosnącą liczbę …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.