Strona główna / Bez kategorii / Przedszkole nr 10. W październiku ruszają prace na placu zabaw

Przedszkole nr 10. W październiku ruszają prace na placu zabaw

12 tygodni ma potrwać modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 10 „Kolorowy świat” przy ulicy Monte Cassino. Wykonawca firma Magic Garden z Pakości przejmie teren w październiku. Koszt tej inwestycji to ponad 294 tys. złotych brutto.

W przetargu na to zadanie startowały 4 firmy ze Szczecina, Lublina, Pakości (woj. kujawsko – pomorskie) i Świnoujścia. Zaproponowane przez nich ceny wahały się od ponad 294 do prawie 429 tys. złotych.

Z placu zniknie większość dotychczasowych urządzeń do zabawy. Zastąpią je nowe m.in. huśtawki, domek z werandą, helikopter, wielofunkcyjne zestawy zabawowo-sprawnościowe, będzie też nowa piaskownica. Plac otrzyma również nową, bezpieczną dla dzieci nawierzchnię i chodniki.

Modernizacja placu przy przedszkolu nr 10 to realizacja jednego z wniosków, które wygrały Budżet Obywatelski 2021. W głosowaniu zdobył 669 głosów mieszkańców.

Na zdjęciach obecny stan placu oraz przykładowe zdjęciach niektórych urządzeń, które pojawią się na placu.

BIK Urząd Miasta Świnoujście

Zobacz również

W trzy lata 200 nowoczesnych pociągów dla POLREGIO

POLREGIO podpisało umowy ramowe z czterema producentami taboru na dostawę najnowocześniejszych składów elektrycznych. FPS H. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.