Strona główna / Lokalne / Reprezentanci 8.FOW mistrzami Marynarki Wojennej

Reprezentanci 8.FOW mistrzami Marynarki Wojennej

W dniach 5—7 października, w 8. Flotylli Obrony Wybrzeża odbyły się Mistrzostwa Marynarki Wojennej w piłce siatkowej. W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów. Przez ostanie dni na hali sportowej świnoujskiej Komendy Portu Wojennego oraz Uznam Arena toczyła się bardzo zacięta rywalizacja.

W wyniku trwających przez trzy dni zmagań sportowych świnoujska drużyna nie miała sobie równych. Reprezentanci Świnoujścia wygrali wszystkie mecze bez straty seta. W spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu, siatkarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża pokonali drużynę 3. Flotylli Okrętów z Gdyni wynikiem 3:0, zapewniając sobie tym tytuł Mistrzów Marynarki Wojennej. Na trzecim miejscu uklasyfikowała się drużyna z Komponentu Wojsk Specjalnych z Krakowa. W zgodnej opinii sędziów i trenerów najwszechstronniejszym zawodnikiem Mistrzostw wybrany został mar. Bartłomiej Podgórski z 2. Dywizjonu Okrętów Transportowo-Minowych.
Zawody w Świnoujściu poprzedzone były ciężkimi przygotowaniami zawodników, nad którymi czuwał szef Sekcji Wychowania Fizycznego i sportu dowództwa 8. Flotylli Obrony Wybrzeża kmdr ppor. Marcin Malkowski.
Zwycięskiej drużynie i kierownikowi zespołu 8.FOW gratulujemy sukcesu.

Zobacz również

Zmagania dzieci i dorosłych w I Baltic Bieg

W sobotę, 23 października 2021 r. odbyły się biegi zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.