poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Reprezentanci 8.FOW mistrzami Marynarki Wojennej

Reprezentanci 8.FOW mistrzami Marynarki Wojennej

W dniach 5—7 października, w 8. Flotylli Obrony Wybrzeża odbyły się Mistrzostwa Marynarki Wojennej w piłce siatkowej. W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów. Przez ostanie dni na hali sportowej świnoujskiej Komendy Portu Wojennego oraz Uznam Arena toczyła się bardzo zacięta rywalizacja.

W wyniku trwających przez trzy dni zmagań sportowych świnoujska drużyna nie miała sobie równych. Reprezentanci Świnoujścia wygrali wszystkie mecze bez straty seta. W spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu, siatkarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża pokonali drużynę 3. Flotylli Okrętów z Gdyni wynikiem 3:0, zapewniając sobie tym tytuł Mistrzów Marynarki Wojennej. Na trzecim miejscu uklasyfikowała się drużyna z Komponentu Wojsk Specjalnych z Krakowa. W zgodnej opinii sędziów i trenerów najwszechstronniejszym zawodnikiem Mistrzostw wybrany został mar. Bartłomiej Podgórski z 2. Dywizjonu Okrętów Transportowo-Minowych.
Zawody w Świnoujściu poprzedzone były ciężkimi przygotowaniami zawodników, nad którymi czuwał szef Sekcji Wychowania Fizycznego i sportu dowództwa 8. Flotylli Obrony Wybrzeża kmdr ppor. Marcin Malkowski.
Zwycięskiej drużynie i kierownikowi zespołu 8.FOW gratulujemy sukcesu.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.