Strona główna / Lokalne / Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarz i gdzie zaparkować

Wszystkich Świętych. Jak dojechać na cmentarz i gdzie zaparkować

Jak co roku zamknięta dla pojazdów będzie część ulicy Karsiborskiej. Natomiast dojazd do nowej części cmentarza będzie możliwy obwodnicą wschodnią, zarówno od strony ulicy Karsiborskiej, jak i Steyera. W tej części nekropolii kierowcy nie będą już też musieli parkować na „klepisku”. Bowiem tuż obok wejść na cmentarz znajduje się nowy parking na ponad 170 aut.

Z uwagi na przypadającą na poniedziałek 1 listopada 2021 r. Uroczystość Wszystkich Świętych i związany z tym wzmożony ruch pieszych w rejonie cmentarza, w okresie od soboty 30 października (godz. 8:00) do wtorku 2 listopada (godz. 8:00) wyłączona dla pojazdów będzie część ulicy Karsiborskiej na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Grunwaldzką a główną bramą cmentarza.

Od strony ul. Nowokarsiborskiej dojazd i parkowanie pojazdów będą możliwe. Komunikacja Autobusowa linii nr A i B objazd ul. Karsiborskiej będzie realizowała ulicą Grunwaldzką.

Dojazd do nowej części cmentarza wschodnią obwodnicą będzie możliwy w dniach 30 października – 2 listopada, do godziny 8.00. Parking znajduje się tuż przy bramie wejściowej, patrząc od ulicy Karsiborskiej – po prawej stronie.

W dniach wzmożonego ruchu w pobliżu cmentarza zarówno pojazdów, jak i pieszych, prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poleceń funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Świnoujski szpital: „Byliśmy na Jarmarku Wikingów”

Nawet wiking musi dbać o zdrowie – stąd obecność pracowników świnoujskiego szpitala na Festiwalu Słowian …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.