Strona główna / Lokalne / Janusz Żmurkiewicz podjął decyzję w sprawie kolejnych wyborów

Janusz Żmurkiewicz podjął decyzję w sprawie kolejnych wyborów

Nasza ostatnia sonda szans na wygranie wyborów na prezydenta Świnoujścia rozgrzała się do czerwoności. Część osób zwracała uwagę, że dobrą kandydatką na prezydenta miasta byłaby Dorota Konkolewska – aktualna prezes szpitala. Inni absolutnie nie zagłosowaliby na żadnego z wymienionych kandydatów oczekując „kogoś świeżego”. Kilku czytelników portalu zadzwoniło sugerując, że w sondzie powinno znaleźć się nazwisko jednego ze znanych regionalnych polityków Platformy Obywatelskiej. Inni zwracali uwagę, że nie ma nikogo z Prawa i Sprawiedliwości, oczekując poważnego kandydata na funkcję prezydenta właśnie z kręgów partii rządzącej.

Do redakcji zadzwonił także Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. Ta decyzja może zasmucić jego dotychczasowych wyborców. Po raz pierwszy tak zdecydowanie oświadczył o rezygnacji z ponownego startu w kolejnych wyborach. – Nie będę startować – uciął krótko.

Zatem najbliższe wybory samorządowe mogą być bardzo ciekawe. Kandydatów zapewne będzie sporo. Wygra ten, który przekona do siebie najwięcej mieszkańców. W Świnoujściu uprawnionych do głosowania jest około 32 tys. osób.

Zobacz również

Meteorolog IMGW: Święta raczej po wodzie

Świąteczny tydzień zapowiada się z dodatnimi temperaturami i raczej bez śniegu, a za to z …

10 komentarzy

 1. Jeszcze będziecie tęsknili za Prezydentem Żmurkiewiczem i przekonacie się co warci są ci którzy go krytykują a szczególnie niepoprawna marzycielka Joanna Agatowska.

 2. Bezstronny mieszkaniec.

  Niewielu ma go dosyć ale jakże wielu nie. Lepszego Prezydenta nie było i patrząc na kandydatów długo nie będzie. Już teraz dziękuję za to wszystko co uczynił Pan dla naszego miasta. Życzę dużo zdrowia.

 3. Można z panem Żmurkiewiczem nie zgadzać się w wielu kwestiach ale to i tak nie zmienia faktu, że to najlepszy prezydent w historii naszego miasta. A nienawistni zazdrośnicy z obiema lewymi rękami niech zamilkną. Amen.

 4. I bardzo dobrze ze sam podjął taka decyzję bo wielu ma go dosyć. Wyprzedał co się dało i zostawi byrdel drogowy. Za dwa lata jego michalska i Sujke i tak by ludzie na taczkach posadzili.

  • Wielu ma go dosyć ale wielu nie. A jakiż to byrdel drogowy ? Jak sa remonty to musi byc „byrdel”

   • Dramat komunikacyjny

    Nie o remonty chodzi autorowi tej wypowiedzi zapewne, a o efekty tych remontów – czyli o idiotyczne rozwiązania komunikacyjne (to tak w skrócie, bo szkoda się nawet rozpisywać, zwłaszcza każdy kto ma choć odrobinę rozumu w głowie i porusza się autem, wie doskonale jakie są bolączki tego co nam zafundowano, a „zawalidroga” i tak nie zrozumie w czym rzecz).

    • Prawda sam tez zwracalem uwage. Do dzis nie dostalem odpowiedzi od prezydenta na uwagi w.s. zmian ruchu dawno temu Mte.cassino, zabetonowane centrum itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.