Strona główna / Lokalne / Bałagan przy Modrzejewskiej 20. Kto powinien to posprzątać?

Bałagan przy Modrzejewskiej 20. Kto powinien to posprzątać?

– Są sami sobie winni. Bałaganią, niech sprzątają – tak odpowiedziałaby większość osób, która patrzy to zdjęcie. A jednak część mieszkańców bloku socjalnego, to porządni mieszkańcy, którzy są terroryzowani przez grupkę degeneratów.

– Mieszkają tu normalne rodziny, które płacą czynsz. Rozrzucone śmieci to tylko przykład tego z co my tu mamy na codzień. Sytuacja naszego bloku wciąż jest nierozwiązana. Grupka osób terroryzmie pozostałych – mówi anonimowo mieszkanka.

Na internetowej grupie umieszczono zdjęcia rozrzuconych przy bloku śmieci. Do dyskusji na temat czystości w okolicy włączyła się radna Joanna Agatowska.

– Zgłoszę jutro to śmietnisko do zarządcy budynku TBS Lokum. Większy nadzór nad tym miejscem jest jak najbardziej konieczny, tak nie może być – napisała.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

2 komentarze

  1. Jest jedno rozwiązanie: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Po pewnym czasie zjawi się policja w celu weryfikacji tego wysypiska śmieci, rzecz jasna dzikiego. Swoją drogą tam na interwencje można jechać na ślepo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.