Strona główna / Lokalne / Wpadka na sesji rady w Świnoujściu. Radny zapomniał wyłączyć mikrofon – wszystko się nagrało

Wpadka na sesji rady w Świnoujściu. Radny zapomniał wyłączyć mikrofon – wszystko się nagrało

We wtorek świnoujscy radni uczestniczyli w obradach sesji. Sesję przeprowadzono zdalnie przez internet. W pewnym momencie w głośnikach pojawił się damski głos nie należący do żadnej z radnej: “Ale Borowski to jest świnia, powiem ci, młoda świnia”.

Radny Jan Borowski po głosie rozpoznał Agnieszkę Stój – członka zarządu Terminala Promowego w Świnoujściu.

– Tak nazwała mnie dzisiaj podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miasta przewodnicząca lokalnych struktur PiS w Świnoujściu Agnieszka Stój. Prawdopodobnie nie poradziła sobie z tym, że postawiłem granice zachowującemu się agresywnie radnemu PiS Andrzejowi Staszynskiemu – napisał Jan Borowski na swoim profilu facebookowym.

Radny na wyzwisko się nie obraził, ale podkreślił, że nie godzi się aby w przestrzeni publicznej padały tego typu określenia.

– Tak to mój głos. Słowa padły w emocjach, ale już nie mogłam dłużej słuchać tych ataków radnego. Dobrze, że radny Borowski się nie obraził. Tak jak zauważył, świnki to bardzo miłe zwierzęta – powiedziała Agnieszka Stój w rozmowie z naszym reporterem.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

5 komentarzy

  1. Świento prawda,tyz prawda I gówno prawda…..

  2. Wszyscy ludzie którzy nie są z pisu są świniami? Bo ten to według tej to młoda świnia, a pozostali to stare świnie i zwykłe świnie ?

  3. Ucho na Wyspie

    Przypomniała mi się baśń Andersena o chłopcu, który też zachował się tak jak A.Stój, jedyny zauważył, że król jest nagi. (Aaaale… dworzanie mieli podwojne gacie!)

  4. Szkoda że nie napisali który radny nie wyłączył mikrofonu.

  5. No i trafił swój na swego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.