Strona główna / Bez kategorii / Szkolenie na czasie – „Jak przygotować się na zmiany podatkowe od 1 stycznia  2022 roku”

Szkolenie na czasie – „Jak przygotować się na zmiany podatkowe od 1 stycznia  2022 roku”

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym  szkoleniu online poświęconym zmianom podatkowym w 2022 roku, które odbędzie się 15 grudnia 2021 roku w godz. 10.00- 13.30 na platformie zoom.

Od 1 stycznia 2022 wchodzi w życie  duży pakiet zmian przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w ramach programu Polski Ład. Znacząca część dotyczy zmiany ustaw podatkowych.   Nowe przepisy wymagają dostosowania się przedsiębiorców do nowej rzeczywistości zwłaszcza w obszarze rozliczania prowadzonej działalności gospodarczej. To szkolenie będzie swoistą „ściągą”, w której w skondensowany sposób zostaną przedstawione wybrane przepisy, dotyczące nowych obowiązków i praw  każdego przedsiębiorcy.

Prowadząca : Beata Kuśmierek  -praktyk, doradca gospodarczy, szkoleniowiec, księgowa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, właścicielka firmy TaxDeal.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie  Märkisch-Oderland”.

W celu rejestracji prosimy kliknąć tutaj  lub przesłać maila na adres cud@um.swinoujscie.pl

Zobacz również

PKO BP: już milion transakcji BLIKIEM zbliżeniowym

Liczba transakcji wykonanych za pomocą BLIKA zbliżeniowego w aplikacji IKO przekroczyła milion. Codziennie – w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.