Strona główna / Lokalne / Zagrają dla WOŚP na sportowo 

Zagrają dla WOŚP na sportowo 

W przeddzień finału 30. WOŚP w sobotę 29 stycznia 2022 r. jak już stało się zwyczajem zagrają razem na sportowo parkrun Polska i WOŚP. 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegania, truchtania, maszerowania na dystansie 5 km. A dla dzieci przeprowadzimy bieg na krótkim 100 m dystansie, oczywiście wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody niespodzianki.

Akcji towarzyszą niezmordowane ŚWiRy które wyruszą na rowerach alejkami Parku Zdrojowego, aby potem przy wspólnej herbacie i słodkościach uzupełnić utracone kalorie.

W trakcie spotkanie będzie można przekazać wpłaty do puszek orkiestrowych wolontariuszy.

Zapraszamy i Siema!

Zespół parkrun Świnoujście

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Jeden komentarz

  1. Moment, gdy Owsiak wsparł tłum proaborcyjny niszczący fasady kosciołów, rzeźby, profanujacy koscioły (wtargnięcia na Msze, była taka próba w Ściu, straż parafialna powstrzymała nastolatkę, było to 26X20 r.), bluzgajacy w centrach miast najgorszymi przekleństwami tuż obok dzieci… to byl moment przełomowy, gdy opadły maski, a rzekomy dobroczyńca opowiedział się po stronie cywilizacji śmierci. To całkowicie niweczy sens wspomagania WOŚP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.