Strona główna / Lokalne / Nowe fakty w sprawie morderstwa przy ul. Chełmońskiego

Nowe fakty w sprawie morderstwa przy ul. Chełmońskiego

Znana jest narodowość ofiary i prawdopodobnego sprawcy piątkowego morderstwa w bloku przy ulicy Chełmońskiego 11. Wiadomo także, że ofiara mieszkała w budynku od niedawna.

Ukrainka w wieku około 40 lat jest ofiarą morderstwa do jakiego doszło w Świnoujściu na jednym z dużych osiedli mieszkaniowych. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie. Kobiety nie udało się uratować. Osierociła dziecko z którym przyjechała do Polski.

– Od czasu wojny mieszka na tym osiedlu dużo Ukraińców. Ta kobieta mieszkała tu chyba od niedawna, bo jej nie kojarzę – mówi jedna z sąsiadek z którą rozmawialiśmy w sobotę rano.

To raczej spokojne osiedle, mieszka na nim dużo młodych i pracujących ludzi. Sporo wynajmuje mieszkania. Wcześniej nie dochodziło tu do tego typu przestępstw.

Sprawą mordesrtwa zajmuje się policja na zlecenie prokuratury.

Ujęto prawdopodobnego sprawcę. To także obywatel Ukrainy. Nie można go było przesłuchać ze względu na to, że był pijany.

Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Następnie prokurator prawdopodobnie przedstawi mu zarzut morderstwa. Następnie zawnioskuje o areszt.

Zobacz również

W Świnoujściu przygotowują polsko-ukraiński festyn

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwszy w Świnoujściu Festyn Integracyjny, polsko-ukraiński, który odbędzie się …

7 komentarzy

  1. Puszą się głupcy narodowości polskiej (na szczęście tylko ułameczek narodu), gdy podejmuja ten temat – od razu jawi im się ten dramat jako charakterystyczny dla Ukrainy. Pijacy-Polacy regularnie w stanie upojenia kogoś zabijają, media o tym informują, wtedy brak uogólnień o Polsce, chyba że jakaś ruska onuca zaśmierdzi jako anonimowy komentator – ale gdy zdarzy się to Ukraińcom, oooo, to dla anonimowych mędrców jest testem naukowym na Ukrainie, świadczyć ma źle o każdym Ukraińcu.

  2. A na innym portalu lokalnym zalew chamskich komentarzy. Po trupach do celu zmierza tamtejszy redaktor, wg tabloidalnej zasady: im gorzej, tym lepiej.

  3. Kolejne osiągnięcia stepowej czerni.

  4. Nikt ich tu nie zapraszal

    • To ty ich nie zapraszałeś ale taki człowiek jak ty, bez ksztyny moralności i współczucia pierwszy by zniknął w kraju, do którego nikt cię nie zaprosił gdyby wojna spotkała Polskę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.