Strona główna / Lokalne / Wyłożenie projektu planu – ul. Wojska Polskiego / osiedle Posejdon
created by dji camera

Wyłożenie projektu planu – ul. Wojska Polskiego / osiedle Posejdon

Zbliżamy się do uzyskania ostatecznego kształtu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Wojska Polskiego i osiedla Posejdon.

Wprowadzono korekty do opracowania w odpowiedzi na złożone przez Państwa uwagi, które wpłynęły po pierwszym wyłożeniu projektu planu zorganizowanym w lipcu 2021 roku. Następnie projekt planu przekazano do ponownego uzgodnienia i zaopiniowania właściwym organom i instytucjom.

Miasto jest gotowe przedstawić wersję w kształcie, który uzyskano w wyniku wspólnej pracy ze specjalistami, którzy czuwali nad zgodnością zgłaszanych uwag z przepisami. Miasto jest wdzięczne za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie we wspólne tworzenie ustaleń projektu planu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym opracowaniem projektu  planu, który będzie wyłożony do publicznego wglądu do 13 maja 2022 r. oraz wzięcia udziału w dyskusji publicznej w dniu 10 maja 2022 r. w Sali teatralnej MDK przy ul. Matejki 11. Czas na składanie uwag do projektu planu przewidziano do 30 maja br., natomiast uwagi oraz wnioski do prognozy oddziaływania na środowisko można składać do 6 czerwca 2022 r.

 

 

Zobacz również

Grupa Morska: Składamy interpelacje w sprawie pilnych działań na Warszowie

„Na wniosek naszej koleżanki i mieszkanki Warszowa, Pani Doroty Turlejskiej zwróciliśmy się do Prezydenta o …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.