Strona główna / Lokalne / Tak na parkrunie przywitali majówkę

Tak na parkrunie przywitali majówkę

W ostatnią sobotę kwietnia odbył się #238 parkrun na który przybyło 34 uczestników oraz 16 wolontariuszy. Każdy z nas skutecznie zadbał o panującą ciepłą atmosferę, a o ciepło uczestników i wolontariuszy zadbały Asia z Jaśminą, które przyniosły pyszne, gorące herbaty.
Naszych uczestników prowadziły aż dwie osoby na rowerach bezpieczeństwa, więc możemy z czystym sumieniem zameldować, że było bardzo bezpiecznie i spokojnie na trasie. A skoro o trasie mowa to należy wyróżnić osoby, które dzisiaj pokonały ją w najkrótszym czasie. Wśród Pań na podium w tym tygodniu stanęły:
1. Joanna Rzemieniecka-Grudzień
2. Monika Murawska
3. Katarzyna Zgraja
Jeśli chodzi o Panów to pierwsi na mecie zameldowali się:
1. Jacek Giba
2. Damian Mikiewicz
3. Mirosław Zygmunt
Gratulujemy naszym sprinterom oraz wszystkim uczestnikom.
Dziękujemy wolontariuszom za zorganizowanie kolejnego spotkania oraz uczestnikom za przybycie, bo w końcu co to za parkrun bez biegaczy i chodziarzy?
Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji naszego fotografa Marcina, któremu towarzyszył dzisiaj Ryszard oraz zachęcamy do licznego przybywania i zgłaszania się na wolontariat na kolejny parkrun.
Park Zdrojowy (koło boiska) sobota (7 maj) godz. 9.00
Autor notatki: Paulina Krajewska
Foto.: Marcin Ruciński

Zobacz również

W Świnoujściu przygotowują polsko-ukraiński festyn

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwszy w Świnoujściu Festyn Integracyjny, polsko-ukraiński, który odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.