Strona główna / Lokalne / Policyjna gościnność bez granic. Policjanci z Rheine odwiedzili kolegów ze Świnoujścia

Policyjna gościnność bez granic. Policjanci z Rheine odwiedzili kolegów ze Świnoujścia

Policjanci z oddalonej o blisko 600 kilometrów niemieckiej jednostki Policji w Rheine, przejeżdżając na rowerach w okolicach świnoujskiej jednostki Policji, postanowili skorzystać z okazji i odwiedzić stróżów prawa z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. 

Spotkanie było niepowtarzalną okazją nie tylko do rozmowy na tematy policyjne, ale także do wymiany doświadczeń i pokazania sprzętu, który wykorzystywany jest przez policjantów ze Świnoujścia.

Podczas odwiedzin policjantów z Rheine, zaprezentowany został sprzęt, którym dysponuje Komenda Miejska Policji w Świnoujściu. Największym zainteresowaniem niemieckich kolegów cieszył się użytkowy pojazd terenowy marki Polaris, który wykorzystywany jest przede wszystkim do działań w trudnym terenie, w tym między innymi do poszukiwań osób.

Wizyta zakończyła się wspólnym zdjęciem oraz zaproszeniem stróżów prawa ze Świnoujścia do odwiedzin jednostki Policji w Rheine.

sierż. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Jeden komentarz

  1. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    A można, to tak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.