Strona główna / Lokalne / Targi pracy w Świnoujściu. Kiedy się odbędą?

Targi pracy w Świnoujściu. Kiedy się odbędą?

Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu z przyjemnością zaprasza do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 25.05.2022 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu przy Alei Baltic Park Molo 2.

Wydarzenie organizowanie jest zarówno dla osób poszukujących pracy jak i pracodawców. Osoby poszukujące pracy będą miały możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy i trendami zatrudnieniowymi istniejącymi na lokalnym rynku pracy.

Pracodawcy uzyskają możliwość przybliżenia profilu prowadzonej przez siebie działalności, a także zebrania dokumentów aplikacyjnych i przeprowadzenia wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy.

Pracodawca by wziąć udział w Targach Pracy musi złożyć do Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu zgłoszenie uczestnictwa do dnia 20 maja 2022 r. drogą e-mailową na adres sekretariat@pup.swinoujscie.pl bądź dostarczyć do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu, ul. Wojska Polskiego 1/2 A.

Zgłoszenie uczestnictwa

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt pod nr tel. 91-321-97-71 z Doradcą Klienta.

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.