Strona główna / Lokalne / Grupa Morska: Nowa twarz w szeregach stowarzyszenia

Grupa Morska: Nowa twarz w szeregach stowarzyszenia

„Witamy na naszym pokładzie nową osobę! Do Grupy Morskiej dołączyła Daria Dziedzicka. Oto nieco informacji na temat Darii:

„Witam, nazywam się Daria Dziedzicka, mam 28 lat. Ukończyłam szkołę średnią związaną z hotelarstwem oraz ukończyłam studia na kierunku zarządzanie ze specjalnością psychologii w biznesie. Od kilku lat jestem związana z branżą turystyczną i pracuję w swoim zawodzie w jednym z największych hoteli na wyspie Uznam. Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim wychowując córeczkę. Moim hobby jest sport, kiedyś siatkówka, a dzisiaj pole dance.

Dołączyłam do Grupy Morskiej ponieważ widziałam dużą aktywność tego stowarzyszenia. Lubię szybko działać i rozwiązywać problemy. Obserwując jak działa Grupa Morska pomyślałam, że chciałabym popracować w takim Stowarzyszeniu. Naszej społeczności potrzebni są ludzie, którzy będą słuchać mieszkańców i pomagać im poprawiać komfort życia w naszym mieście. Uważam że dzięki członkostwu mogę realnie i efektywnie wdrażać dobre pomysły zarówno dla młodych ludzi jak i ich rodzin.

W Świnoujściu mieszkam od urodzenia. Miasto na przestrzeni ostatnich lat dynamicznie rozwija się, co bardzo mnie cieszy. Nie wyobrażam sobie mieszkać nigdzie indziej. Uważam że nasze miasto oferuje bardzo wiele. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Nic nie jest idealne i wszystko można doskonalić. Jest wiele aspektów, które wymagają naszej uwagi i działań. Można by tu wymienić między innymi sytuację związaną ze żłobkami, miejscami spotkań dla młodzieży czy chociażby tworzenie inicjatyw wspierających świnoujskie mamy.

W Grupie Morskiej chciałabym być głosem przede wszystkim młodych ludzi i rodziców. Wychowujemy tutaj swoje dzieci i to również dla nich powinniśmy budować lepszą przyszłość w naszym mieście.

Do moich atutów  na pewno należy asertywność i dobra organizacja pracy. Jeżeli jestem do czegoś przekonana to nie ma rzeczy czy przedsięwzięć, których nie podjęłabym się organizować. Lubię klarowne i szybkie decyzje oraz efektywne działania. Często mówię co myślę. Jestem osobą bardzo empatyczną i potrafię aktywnie słuchać drugiej osoby.”

My trzymamy kciuki za Darię i jesteśmy przekonani, że wniesie wiele pozytywnej energii i pomysłów do naszego Stowarzyszenia” – czytamy na Facebook Grupy Morskiej

Zobacz również

Już w tę sobotę Piknik Rodzinny Osiedla Warszów

– Wspólnie z Agnieszką Krawczyk i wieloma naszymi wolontariuszami już dzisiaj przyłączamy się do zaproszenia …

2 komentarze

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Śliczność 💝💋

  2. Ukończyłam studia na kierunku zarządzanie ze specjalnością psychologii w biznesie czyli onanizm wzmacnia organizm. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.