Strona główna / Lokalne / Po raz piąty nadbałtyckie Świnoujście przeobraża się w WAKACYJNE MIASTO KOBIET!

Po raz piąty nadbałtyckie Świnoujście przeobraża się w WAKACYJNE MIASTO KOBIET!

Od 4 do 7 lipca 2022 roku na świnoujścianki oraz gościnie kurortu czeka nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki. 

Przestrzeń stworzona dla kobiet i z myślą o kobietach – to główna idea Wakacyjnego Miasta Kobiet, imprezy, która już od kilku sezonów z początkiem lipca gości w Świnoujściu.

Bogata oferta spotkań, wykładów, warsztatów oraz przedstawień i recitali, a także spotkań autorskich i rozmów z ciekawymi osobami, daje przedstawicielkom płci pięknej niepowtarzalną okazję, aby wakacyjny wypoczynek i relaks połączyć z poszerzaniem wiedzy i rozwojem osobistym.

Dobrej energii dodaje atmosfera nadmorskiej miejscowości, jaką można poczuć w Świnoujściu. Jeśli w czasie urlopu zastanawiasz się, kiedy zrobić coś dla siebie? Mamy dla Ciebie jedną odpowiedź – Bądź z nami w Świnoujściu, przez cztery dni lipca, na Wakacyjnym Mieście Kobiet!

Nasz festiwal to potężna dawka dobrych emocji, wsparcia i zachęty do aktywności zarówno fizycznej, jak i psychicznej dla przedstawicielek płci pięknej. Przez cały dzien, kobiety w specjalnie zaaranżowanej strefie, mogę korzystać z zajęć tanecznych i sportowych, zadbać o swoją urodę i styl, skonsultować problemy zdrowotne czy żywieniowe oraz posłuchać specjalistów z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby Panie poczuły się zadbane i zaopiekowane.

Dodatkowym atutem świnoujskiej imprezy jest udział znanych i lubianych w Polsce gwiazd. Przez kilka edycji festiwalu byli z nami m.in.: Katarzyna Grochola, Olga Bończyk, Iwona Pavlović, Piotr Gąsowski, Marzena Rogalska, Katarzyna Skrzynecka czy Grzegorz Turnau.

Atrakcją festiwalu są spotkania autorskie z pisarzami, w trakcie których uczestniczki imprezy mogą poznać autorów bestsellerów i posłuchać o kulisach powstawania ich książek.

Stałym elementem każdej kolejnej edycji Wakacyjnego Miasta Kobiet jest cykl wywiadów, prowadzonych przez Marzenę Rogalską, której gwiazdy opowiadają między innymi o życiu, karierach zawodowych, swoich porażkach czy sukcesach.

 

Zobacz również

Świnoujski szpital: „Byliśmy na Jarmarku Wikingów”

Nawet wiking musi dbać o zdrowie – stąd obecność pracowników świnoujskiego szpitala na Festiwalu Słowian …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.