Strona główna / Lokalne / Krzysztof Górkiewicz będzie kierownikiem tunelu w Świnoujściu

Krzysztof Górkiewicz będzie kierownikiem tunelu w Świnoujściu

Pracę rozpocznie od 1 lipca tego roku. Cały zespół działu utrzymania tunelu łącznie z kierownikiem będzie liczył 13 osób, w tym 10 dyspozytorów i 2 inspektorów technicznych.

Dyspozytorzy będą pracowali w systemie zmianowym przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Zadaniem zespołu będzie stały monitoring tunelu, jego utrzymanie i konserwacja, organizacja ruchu w przypadku awarii, koordynacja działań różnych służb .

Siedzibą będzie budynek techniczny, który już stoi przy wjeździe do tunelu po stronie wyspy Uznam.

Kierownik zespołu Krzysztof Górkiewicz ma 50 lat. Mieszka w Świnoujściu. Ma wykształcenie wyższe techniczne, jest absolwentem Akademii Morskiej w Szczecinie. Przez wiele lat pracował na statkach jako I oficer mechanik. W konkursie na to stanowisko startowało 2 kandydatów.

Przez kilka miesięcy będzie uczestniczył w końcowych pracach przy budowie tunelu i jego wyposażaniu, przede wszystkim związanych z montażem różnego rodzaju systemów bezpieczeństwa, informacyjnych i ostrzegawczych, organizacji ruchu oraz szkoleniach. To wszystko pozwoli mu przygotować siebie i przyszły zespół do pracy już po otwarciu tunelu. Będzie odpowiedzialny za wybór i przygotowanie pozostałych pracowników dział.

Zobacz również

Świnoujski szpital: „Byliśmy na Jarmarku Wikingów”

Nawet wiking musi dbać o zdrowie – stąd obecność pracowników świnoujskiego szpitala na Festiwalu Słowian …

Jeden komentarz

  1. Dziwne. Patrząc na obiekt kierownikiem powinien byś ktoś z branży budowlanej lub specjalista od komunikacji drogowej. Ale pewnie ustawka, jak zwykle…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.