Strona główna / Bez kategorii / Tak wybierzesz idealną salę weselną i zaskoczysz gości

Tak wybierzesz idealną salę weselną i zaskoczysz gości

Wymarzone wesele w Szczecinie? Miasto dysponuje wieloma salami weselnymi i bankietowymi, zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Zobacz, jak wybrać salę weselną i jakie atrakcje zapewnić gościom.

Sale weselne Szczecin – jak wybrać salę na wesele?

Nad wyborem sali weselnej warto zatrzymać się na dłużej. Wszak to tu odbędzie się impreza na cześć nowożeńców, więc nie może to być miejsce przypadkowe. Na co warto zwrócić uwagę?

– Wystrój sali – powinien korespondować z charakterem wesela – klasyczne, młodzieżowe, rustykalne, tematyczne itp.

– Wielkość sali – musi być dopasowana do liczby gości. Nie ma sensu „upychać” wielu gości w małej sali, bo będzie im niewygodnie. Odwrotna sytuacja, gdy w dużej sali bawi się mało gości, też może zrobić przytłaczające wrażenie. Niektóre obiekty oferują dwie osobne sale do biesiadowania i tańczenia. Warto taką opcję rozważyć.

– Lokalizacja – centrum miasta, czy obrzeża? Dom weselny, hotel, restauracja? To kwestia logistyki. Jeśli przewidujemy organizowanie noclegów dla gości, lepiej sprawdzi się hotel lub dom weselny. Z kolei mniejsze przyjęcie, które nie będzie długo trwało wygodniej zrobić w restauracji.

– Cena lokalu – warto ustalić, co wchodzi w cenę wynajmu sali weselnej. Czy na przykład trzeba dodatkowo zapłacić za kwiaty na stołach? Niektóre sale weselne Szczecin oferują wyżywienie, w innych trzeba się postarać o catering. To wszystko niby drobiazgi, ale warto się im przyjrzeć.

Atrakcje dla gości weselnych, których nie może zabraknąć na Twojej imprezie

Nowoczesne wesela to nie tylko jedzenie i tańce, ale też pakiet atrakcji, które mają za zadanie zabawić, ale i zaskoczyć gości. Im większe zaskoczenie, tym dłużej wesele zostanie w pamięci. Co zatem zaproponować gościom?

– Pokaz barmański – takie pokazy cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie gdy są połączone z degustacją.

– Występ iluzjonisty – tu coś się pojawi, tam zniknie… może nawet panna młoda zostanie przecięta na pół? Goście świetnie się bawią na takich występach.

– Drinki z suchym lodem – idealne na upalne noce. Suchy lód topi się wolniej niż tradycyjny, ponadto sprawia, że nad kieliszkiem unosi się gęsta para, co wygląda bardzo widowiskowo.

– Food trucki – najlepiej sprawdzą się na weselu organizowanym w plenerze. Ich liczba uzależniona jest od liczby gości i tego, czy food trucki mają stanowić cały catering, czy tylko jego część.

– Karaoke – nie ma nic bardziej wyzwalającego niż karaoke, szczególnie po kilku toastach na cześć państwa młodych.

– Loteria na weselu – do wygrania oczywiście są zabawne drobiazgi, nie wartościowe prezenty. Wszak chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Zobacz również

Mamy 120 000! To nie fejk!

Wirusowe zapalenie wątroby typu C może dotyczyć każdego z nas. Tę zakaźną chorobę wywołuje wirus …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.