Strona główna / Bez kategorii / Chirurg Szczecin – profesjonalne leczenie proktologiczne, flebologiczne i chirurgiczne

Chirurg Szczecin – profesjonalne leczenie proktologiczne, flebologiczne i chirurgiczne

Nowoczesna Klinika Dr Lubikowski oferuje leczenie z zakresu chirurgii ogólnej, a także leczenia żylaków kończyn dolnych. Warto także podkreślić, że chirurg Szczecin – proktologia zajmuje się medycyną estetyczną, wykonywaniem badań ultrasonograficznych (USG) oraz zabiegów ambulatoryjnych. Poznaj dokładny zakres usług oraz najbliższy termin, jakim dysponuje placówka.

Klinika Dr Lubikowski Szczecin oferuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i innych dziedzin medycyny

Klinika Dr Lubikowski Szczecin to proktologia, chirurgia, flebologia i chirurgia ręki, gdzie oferowane jest fachowe leczenie licznych schorzeń. Szereg ważnych informacji można uzyskać na stronie placówki https://lubikowski.pl/, jak i w klinice chirurgii ogólnej. Konsultacja chirurgiczna to czas, kiedy można porozmawiać ze specjalistą na temat stanu zdrowia. Warto podkreślić, że konsultacje chirurgiczne oraz z pozostałych dziedzin medycyny są niezbędnym elementem prawidłowego procesu leczenia. Dlatego już dziś umów wizytę w placówce w Szczecinie, która zajmuje się wykonywaniem drobnych zabiegów ambulatoryjnych, operacjami oraz chirurgicznymi zabiegami laparoskopowymi.

Bogaty zakres usług znajdziesz w Klinice Chirurgii Ogólnej, Proktologii i Flebologii

Chirurg Szczecin – proktologia to bardzo szeroki zakres usług, które wykonuje się w momencie nietrzymania stolca, ropnia i przetoki okołoodbytniczej, leczenia hemoroidów, raka odbytnicy oraz operacji metodą Fergusona. Natomiast chirurg Szczecin wykonuje zabiegi ambulatoryjne, operacje proktologiczne, operacje przepuklin brzusznych, operacje chirurgiczne, operacje laparoskopowe. Z zakresu flebologii leczone są żylaki kończyn dolnych. Ofertę wspomnianych usług medycznych uzupełnia badanie ultrasonograficzne, mianowicie USG Doppler. Jest to nieinwazyjne i bezbolesne badanie, które pozwala w bardzo dokładny sposób ocenić stan naczyń krwionośnych znajdujących się w kończynach dolnych.

Na oddziale chirurgii ogólnej wykonywane są zabiegi o różnym stopniu skomplikowania. Warto podkreślić, że  Klinika Dr Lubikowski dysponuje zapleczem zapewniającym bardzo dobrą opiekę przed zabiegiem, w jego trakcie i po. Dlatego też bardziej skomplikowane operacje wymagają krótkiej hospitalizacji, która może trwać jedną lub dwie doby. W czasie konsultacji chirurgicznej każdy pacjent otrzymuje informacje dotyczące sposobu przygotowania się do planowanego zabiegu, jak i zaleceń dotyczących rekonwalescencji.

Zobacz również

Grupa PGE: nie ma nadzwyczajnych zysków w energetyce

Obserwując otoczenie rynkowe oraz rynek surowców, PGE wskazuje, że ceny węgla w 2022 r. mogą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.