Strona główna / Lokalne / Paweł pierwszy na mecie 254. parkrunu

Paweł pierwszy na mecie 254. parkrunu

Jest takie powiedzenie, że niektórzy biegają z rana, aby umysł nie zdążył zorientować się co robi ciało. I to przysłanie zapewne towarzyszyło uczestnikom 254. parkrunu, którzy równo o godzinie 9.00 ruszyli alejkami Parku Zdrojowego.
Sobotni parkrun był okazją do wręczenia dyplomów za wolontariat i liczbę ukończonych biegów. W kategorii wolontariat – dyplom 100 otrzymał Marek Stefanicki, który udzielał swego wsparcia 142 razy. Do klubu 50, czyli uczestnictwa w 50 spotkaniach dołączył Paweł Szczerbaty oraz Janusz Zaborowski. Natomiast do klubu parkrun 100, dołączył Piotr Zgraja, często obecny również jako wolontariusz, aż 146 razy.
Klub 50 zobowiązuje i Paweł Szczerbaty przebywał najkrócej na trasie, drugi był Adam Aperliński, a trzeci Łukasz Jadach.
Wśród Pań do mety najbardziej spieszyła się Aleksandra Jaworska, za nią Agnieszka Szopa-Poppel, a trzecia była Ursula Bobrowski.
Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie parkrun Świnoujście.
254. parkrun wspierali: Elżbieta Jabłonska, Agnieszka Drzewiecka, Marek Stefanicki, Piotr Zgraja, Aneta Burnat-Szczęsna, Mirosław Jabłoński, Marcin Ruciński, Paweł Kaleta, Łukasz Sikora, Agnieszka Florczuk, Sylwia Grabowska.
Zapraszamy za tydzień na 255. parkrun moc endorfin jak zawsze gwarantowana.
Zespół parkrun Świnoujście
fot. Marcin Ruciński

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.