Strona główna / Lokalne / Każdy może wziąć udział w Teście Coopera

Każdy może wziąć udział w Teście Coopera

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza na Test Coopera, który odbędzie się 19.09.2022 r. od godz. 17:00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu ul. Matejki 22.

Celem jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu, promocja biegania wśród mieszkańców Świnoujścia, upowszechnianie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz określenie stanu kondycji fizycznej uczestników Testu Coopera na podstawie międzynarodowych norm.

Biuro Zawodów:  czynne w dniu imprezy od godziny 16:30 do zakończenia zawodów.

Test Coopera to próba wytrzymałościowa polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu – uczestnicy starają się pokonać w tym czasie jak najdłuższy dystans.

UCZESTNICTWO

• Każdy uczestnik Testu Coopera ma obowiązek zapoznać się z regulaminem imprezy i zobowiązany jest do jego przestrzegania.

• W teście prawo startu mają wszyscy, którzy nie posiadają przeciwwskazań lekarskich (na podstawie złożonych deklaracji) i mają ukończony 13 rok życia.

• W przypadku osób, które do dnia imprezy nie ukończyły 18 lat wymagane jest posiadanie pozwolenia rodzica lub opiekuna na udział w zawodach.

• Warunkiem dopuszczenia zawodnika pełnoletniego do biegu będzie własnoręczne podpisanie Oświadczenia zawierającego akceptację warunków regulaminu, deklarację dobrowolnego uczestnictwa w biegu i zaświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w Imprezie w Biurze Zawodów.

• Wszyscy uczestnicy zapisani na bieg muszą dokonać w dniu startu weryfikacji w Biurze Zawodów najpóźniej 20 minut przed wyznaczonym startem.

• Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.