sobota , 1 października 2022
Strona główna / Lokalne / Grupa Morska: 5. Wystawa Pupili za nami!

Grupa Morska: 5. Wystawa Pupili za nami!

„Kapryśna pogoda nie przeszkodziła w organizacji wydarzenia, które kolejny raz zgromadziło masę uśmiechniętych uczestników. Jak co roku najwięcej czworonogów stanowiły psy, wśród których był rekordowo wysoki poziom konkurencji. Uczestnikami wystawy były również koty, gryzonie oraz inne zwierzęta, które wraz w właścicielami czynnie brały udział w konkursach. Członkowie Grupy Morskiej zasiadający w komisjach konkursowych mieli naprawdę trudny orzech do zgryzienia, podczas wskazywania zwycięzców ze względu na niesamowicie wysoki poziom!

Nie zabrakło nagród za 1 i 2 miejsca w konkursach oraz stoiska gastronomicznego, które tradycyjnie i z wielką przyjemnością przygotowali członkowie naszego Stowarzyszenia. Należy w tym miejscu podkreślić, że organizacja tak obfitego stoiska gastronomicznego była możliwa również dzięki pomocy ze strony właścicieli i pracowników:
Restauracji Weranda (Hotel Cesarskie Ogrody)
Zdrojowa Hotels Central Pomerania
Baru Krewetka

Z całego serca dziękujemy wszystkim sponsorom i zaangażowanym w organizację wydarzenia. Dziękujemy Zastępcy Prezydenta, Pani Barbarze Michalskiej za doskonałą współpracę przy organizacji. Dziękujemy uczestnikom za świetną zabawę oraz pozytywną energię i już dziś zapraszamy wszystkich na przyszłoroczną edycję Wystawy Pupili!” – czytamy na profilu Grupy Morskiej na Facebook.

Organizatorem wydarzenia była Gmina Miasto Świnoujście oraz Stowarzyszenie Grupa Morska Cała Naprzód.

Zobacz również

Chcesz pracować w dziale utrzymania tunelu? Jest praca

Jest praca. Inspektor w dziale utrzymania tunelu pod Świną. Kandydaci powinni mieć wykształcenie min. średnie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.