poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Grupa Morska: Osiedle Posejdon oficjalnie utworzone i ma już też swoich przedstawicieli

Grupa Morska: Osiedle Posejdon oficjalnie utworzone i ma już też swoich przedstawicieli

„Wczoraj na pierwszym ogólnym zebraniu mieszkańców powołany został Zarząd Osiedla. Cieszymy się, że nasza praca przyniosła efekty. Mamy przyjemność przypomnieć, że członkowie naszego Stowarzyszenia, Krzysztof Milewski i Krystian Kośmider byli wnioskodawcami przeprowadzenia konsultacji w sprawie powołania jednostki pomocniczej. W trudnych czasach obostrzeń udało się zebrać więcej niż wymagana ilość podpisów pod tym wnioskiem.

Warto też przypomnieć, że pracami Komisji Doraźnej ds. Opracowania Projektu Statutu kierowała nasza radna, Sylwia Marszałek. Efektem prac był projekt, na podstawie którego radni mogli formalnie powołać tę jednostkę pomocniczą do życia.

Fundamentem naszej działalności jest wsłuchiwanie się w głos mieszkańców i interweniowanie w sprawach, które są nam zgłaszane. Od teraz mieszkańcy Posejdona mają dodatkową szansę wpływania na najbliższe otoczenie. Dzięki jednostce pomocniczej, poprzez podejmowanie odpowiednich uchwał można wprowadzać zmiany i decydować o przyszłości Osiedla Posejdon.

Korzystając z okazji pragniemy pogratulować wszystkim wybranym do Zarządu Osiedla Posejdon. Życzymy efektywnej pracy i wielu sukcesów. Dziękujemy też naszej koleżance, Dagmarze Nowaczkiewicz za ogromne zaangażowanie i piękny wynik w tych wyborach. Jesteśmy przekonani, że energia i pomysłowość Dagmary jeszcze wiele razy przełoży się na sukcesy Osiedla Posejdon i zapewniamy, że z całych sił będziemy ją w tym wspierać.” – czytamy na profilu Facebook Grupy Morskiej

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

2 komentarze

  1. To chyba sukces ŚTOPU i myślę, że te laury to dla nich, ale w myśl zasady „Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą” to każdy teraz się podepnie i spróbuje porażkę przekuć na sukces?

  2. Już kombinują jak by tu się dać wybrać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.