Strona główna / Lokalne / Najszybszy Jacek na 265. parkrunie

Najszybszy Jacek na 265. parkrunie

Tym razem minutę po godzinie 9.00 wystartowali uczestnicy 265. parkrunu, a przyczyną opóźnienia były urodziny Agnieszki Michalskiej. Przed sygnałem do startu, „odśpiewano 100 lat” i wręczone zostały prezenty. W tak świątecznym nastroju uczestnicy ruszyli w alejki Parku Zdrojowego, by jak najszybciej pojawić się na mecie i wypić herbatkę przygotowaną przez Marka z rodziną oraz Anetę, a do tego przepyszne rogaliki upieczone przez Agnieszkę.
Linię mety jako pierwszy przekroczył Jacek Giba z czasem (18:58), potem Paweł Szczerbaty (20:33) i jako trzeci Radosław Nowak (21:26). Dwie osoby zadebiutowały na parkrun Świnoujście a dwie pobiły swoje rekordy życiowe Marcin Keller z czasem 21:36 oraz Agata Pełka z czasem 25:47.
Szczegółowe wyniki tutaj:
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy wolontariuszom za udzielone wsparcie w organizacje 265. parkrunu (a było ich 17).
Wyjątkowo serdecznie zapraszamy na 266. parkrun w przyszłą sobotę 12.11.2022, będzie to biało – czerwony parkrun i pobiegniemy dla Niepodległej, ubrani w biało – czerwone stroje.
Zespół parkrun Świnoujście
Fot. Marcin Ruciński

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.