Połącz się z nami

WIADOMOŚCI

Maja Włoszczowska i Robert Korzeniowski w nowej kampanii digitalowej WeNet dla MŚP

Opublikowano

w dniu

9 stycznia 2024 roku rozpoczęła się nowa odsłona ogólnopolskiej kampanii digitalowej wizerunkowej marki WeNet pod hasłemRozkręć swój biznes w sieci z WeNet”. W spotach reklamowych zobaczymy nową Ambasadorkę WeNet Maję Włoszczowską, jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w kolarstwie górskim na świecie oraz Roberta Korzeniowskiego, czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie sportowym, który od ponad 2 lat aktywnie rozwijaswój biznes, korzystając z wsparcia profesjonalnych Doradców Internetowych WeNet. Spoty reklamowe kampanii będą wspierały szeroko zakrojone działania digital.

Najnowsza kampania WeNet jest adresowana do przedsiębiorców sektora MŚP, dla których ważne jest dotarcie do nowych klientów z okolicy. Zasięg lokalny i budowanie rozpoznawalności w najbliższym otoczeniu znacząco poprawia funkcjonowanie wielu firm rozwijających swoją działalność regionalnie.

WeNet od lat dostarcza kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorców, które sprawdzają się na każdym etapie rozwoju firmy, niezależnie od branży czy miejsca, w którym jest prowadzony biznes. Doradcy internetowi WeNet pomagają zaprojektować i wykonać stronę internetową oraz zaplanować promocję online, która przede wszystkim umożliwia budowę widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania. Drugie z rozwiązań szczególnie dobrze sprawdza się w branżach usługowych działających w danej miejscowości czy województwie. W ofercie nie brakuje również wsparcia e-commerce i SEO. Firma oferuje audyt stron internetowych, narzędzia do ich budowy oraz systemy kompleksowo raportujące wyniki realizowanych dla klienta działań. W bogatej gamie innowacyjny rozwiązań znajduje się również budowa sklepu internetowego, dopasowanego do potrzeb każdego przedsiębiorcy, który pragnie rozwinąć swój e-biznes. Eksperci WeNet wspierają przedsiębiorców na każdym etapie działalności, by mogli skutecznie wykorzystać potencjał, jaki niesie obecność w Internecie oraz nowoczesne, innowacyjne narzędzia internetowe.

„Kluczowym przekazem kampanii jest rola strony internetowej w prowadzeniu biznesu. Strona internetowa jest niezmiennie najważniejszym elementem zapewniającym widoczność w sieci. Pełni funkcję wizytówki firmy online, pozwalając na zaprezentowanie jej profesjonalizmu, wiarygodności i konkurencyjności. Klienci wchodząc na stronę, już w 0,05 sekundy wyrabiają sobie opinię o firmie i decydują czy są zainteresowani współpracą. Dlatego tak ważne jest, aby tworzenie strony internetowej polecić ekspertowi, który śledzi najnowsze trendy oraz kompleksowo poprowadzi jej przygotowanie www, zaczynając od projektu po ostateczne wykonanie i obsługę. Taką możliwość daje współpraca z profesjonalnymi Doradcami Internetowymi WeNet” – mówi Michał Wrzesiński, członek zarządu ds. Rozwoju WeNet GroupS.A.

Najnowsza kreacja spotów reklamowych opiera się na historiach bohaterów kampanii, którymi są Robert Korzeniowski – czterokrotny mistrz olimpijski, sportowiec i Maja Włoszczowska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w Pekinie 2008 i Rio de Janeiro 2016. Robert i Maja, ambasadorzy WeNet oprócz inicjatyw związanych ze sportem jednocześnie prowadzą działalność biznesową. Aktywnie realizują się poprzez różnorodne działania, jak np. Fundacja Roberta Korzeniowskiego, klub sportowy RK Athletics czy prowadzone przez nich wykłady motywacyjne, prelekcje, kolarskie obozy sportowe. Robert i Maja, stanowią przykład, jak można wykorzystać w biznesie dotychczasowe sukcesy sportowe i osobiste.

„Prowadząc swój biznes zrozumiałem, jak ważna jest współpraca, relacje oraz zaufani partnerzy. WeNetma wszystkie te cechy, wspólnie stworzyliśmy stronę internetową, a następnie sklep, który teraz rozwijamy. Jestem bardzo zadowolony z wyników widoczności w sieci, profesjonalne wsparcie jest dla mnie bardzo komfortowe, ponieważ mogę skupić się na tym, co umiem robić najlepiej, nie tracąc pewności, że mój biznes się rozwija” – podsumowuje Robert Korzeniowski, ambasador WeNet.

Dodatkowo spoty reklamowe prezentują historie sukcesów lokalnych przedsiębiorców: fryzjera i stolarki, którzy budują swoją rozpoznawalność w sieci na lokalnych rynkach. W następnych kreacjach pojawią się mechanik rowerowy oraz elektryk.

Maja Włoszczowska, nowa ambasadorka WeNet, obecnie po zakończeniu bogatej w tytuły kariery sportowej aktywnie wspiera środowisko zawodników oraz prężnie działa przy Polskim Komitecie Olimpijskim i Międzynarodowej Federacji Kolarskiej. Jej zaangażowanie zostało docenione przez zawodników z całego świata, którzy wybrali ją do komisji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Maja zaufała WeNet jako Doradcy Internetowemu i wspólnie z marką WeNet buduje rozpoznawalność swojej marki osobistej w sieci.

„Od kiedy WeNet wspiera mnie w prowadzeniu biznesu i promocji online, mogę w pełni skupić się na działaniach merytorycznych i wizerunkowych. Sprawy techniczne oddaję w ręce doradców internetowych. To duże ułatwienie. Buduję markę osobistą, a WeNet podpowiada mi, jak mogę zapewnić sobie widoczność w sieci, dotrzeć z przekazem do szerszego grona odbiorców i cieszyć się z rozwoju działalności” – dodaje Maja Włoszczowska, ambasadorka WeNet.

Tegoroczna kampania wystartuje 9 stycznia 2024 roku. Integralną częścią kampanii będą działania digitalw ogólnopolskich portalach internetowych oraz mediach społecznościowych, w tym w Google, YouTube, Facebook, które obejmują formaty video, search, display, content i mailingi.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej i produkcję spotów kampanii odpowiada agencja FilmCloud. Planowaniem i zakupem mediów w digital’u zajmie się Sales&More. Kampanijne spoty można obejrzeć tutaj: spot nr 1, spot nr 2, spot nr 3, spot nr 4.

WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNetkorzysta już 50 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 18 lokalizacjach.

KONTAKT:

Tomasz Jaros

Menedżer Komunikacji WeNet

tel. +48 782 180 917

e-mail: tjaros@wenet.pl

Źródło informacji: WeNet

Czytaj dalej
Kliknij, aby skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

WIADOMOŚCI

W Świnoujściu biorą się za zieleń

Opublikowano

w dniu

Zieleń w Świnoujściu znowu będzie zachwycać jak przed laty. Ukwiecone skwery i rabaty mają hipnotyzować barwami, a łąki kwietne będą stołówką dla zapylaczy. Przed Anidą Kostrzewą sporo pracy, bo przez ostatnie miesiące zieleń w mieście bardzo zaniedbano.

Rośliny w mieście bardzo odczują zmianę gospodarza. Część z nich będzie w rękach ogrodników z prywatnej firmy wybranej w przetargu, a częścią zajmą się pracownicy Wydziału Infrastruktury i Zieleni Miejskiej. Gdy jest pogoda – koszą trawę, gdy pada lub jest mokro – wyrywają chwasty, przycinają żywopłoty i gałęzie.

– Jestem po inwentaryzacji zieleni.  Współpracuję z projektantkami z wydziału, które zapoznają mnie z terenami i razem wypracowujemy decyzję co do przyszłego wyglądu. Roboty jest sporo, ale damy radę. Proszę tylko o cierpliwość, bo zieleń w mieście jest bardzo zaniedbana – mówi Anida Kostrzewa, opiekunka „zielonej ekipy”. – W zeszłym tygodniu strzygliśmy trawniki przy ulicy Grunwaldzkiej. Dzisiaj przycinamy wysoką trawę przy przejściach dla pieszych, a kolejni ludzie skracają zieleń, która tak się rozrosła, że uniemożliwiała przejście po chodniku albo swobodny przejazd po ścieżce rowerowej  – dodaje.

Wydział Infrastruktury i Zieleni Miejskiej zatrudnił osoby do prac przy zieleni miejskiej. Zajmują się  koszeniem traw, sprzątaniem śmieci pozostawionych w parkach i na skwerach oraz naprawami elementów małej architektury miejskiej. Do tej pory nie było takiej komórki w strukturze wydziału. Na potrzeby ich pracy WIZ zakupił kosiarki, kosy spalinowe oraz mały traktor, który również może służyć jako kosiarka. Dzięki temu obniżą się koszty prac przy zieleni miejskiej a także bieżących napraw.

Do grona pracowników dołączyła Anida Kostrzewa. Jest znana m.in. z opieki nad zielenią w sąsiednich Międzyzdrojach. Biedronka, motyl, czy paw „Tolek” przy którym turyści robią sobie pamiątkowe zdjęcia obok na międzyzdrojskiej promenadzie, to również jej autorskie pomysły i realizacja. Była także konserwatorem zieleni w Michałowicach pod Warszawą oraz przez chwilę w Wolinie.

– Skoszoną trawę widać od razu. Jednak cześć prac ogrodniczych przyniesie efekty dopiero wiosną przyszłego roku. Roboty jest po tzw. kokardę, bo miasto jest bardzo zachwaszczone. Jednak dzień po dniu jak pszczółeczki będziemy przywracać blask – zapewnia Anida Kostrzewa, opiekunka świnoujskiej zieleni. – Nie zapomnimy także o kwiatach dla zapylaczy, które na części ulic Świnoujścia już są – zaznacza.

Zieleń w mieście nie tylko podnosi estetykę, ale także wpływa na zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Źródło: UM Świnoujście

Czytaj dalej

WIADOMOŚCI

Świnoujścianin Piotr Andrzejewski po raz kolejny podniósł sportową poprzeczkę

Opublikowano

w dniu

Piotr Andrzejewski reprezentuje Świnoujście na ultramaratonach. Właśnie wrócił z francuskiego Colmar, gdzie wziął udział w najpopularniejszej ultratriathlonowej imprezie w Europie. Do przepłynięcia miał 19 km, przejechał na rowerze 900 km i przebiegł 211 km.  W poniedziałek (23.07) odebrał gratulacje od zastępcy Prezydenta Miasta Świnoujścia Romana Kucierskiego. 

– Przez całe życie głównie biegałem. Potem troszkę startowałem na hali i na otwartym stadionie, bo zawsze mnie interesowała lekkoatletyka. Na 42. urodziny postanowiłem wziąć udział w maratonie, wtedy poznałem Pawła Dodka – propagatora biegania i jazdy na rowerze. W 2000 roku pobiegłem półmaraton, a w 2001 roku swój pierwszy maraton. Od tego się zaczęło – opowiada Piotr Andrzejewski. – W tej chwili mam już zaliczonych 117 maratonów – mówi z dumą.

Ultratriathlony to inny poziom zawodów. Samo przygotowanie zajmuje sporo czasu. Trzeba dbać o to, aby nie zaliczyć kontuzji. Ważna jest konsekwencja, regularne treningi i prawidłowe odżywianie.

– Wstawałem o 4 rano, by zrobić pierwszy trening. Później śniadanie z żoną, zakupy do domu, chwila dla wnucząt i kolejny trening. Bieg, pływanie, jazda na rowerze – wymienia. – Dwa, trzy razy dziennie treningi i tak przez kilka miesięcy – opowiada.

Piotr Andrzejewski jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie triathlonistów, który ukończył 60 lat i ma za sobą ultratriathlon na dystansach: podwójnego, potrójnego i pięciokrotnego IRONMANA. Jak mówi, na zawodach czuje się doskonale.

– Jesteśmy jak wielka rodzina. Gdy jeden zawodnik widzi, że z drugim coś się dzieje niepokojącego, to zawsze stanie i pomoże, albo powie organizatorom, że coś się wydarzyło i zawsze znajdzie czas dla tego, który ma jakiś problem – tłumaczy Piotr Andrzejewski. – Startują tam naprawdę wybitni zawodnicy, którzy są już w galerii sław i była to dla mnie wielka przyjemność, że mogłem zamienić słowo z nimi po zawodach – podkreśla.

Świnoujścianin już przygotowuje się do kolejnych zawodów. Tym razem w Niemczech. Jak mówi, zaczyna od poprawy swojej prędkości jazdy na rowerze.

Źródło: UM Świnoujście

Czytaj dalej

WIADOMOŚCI

Zmarł burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak

Opublikowano

w dniu

W nocy z poniedziałku na wtorek zmarł Grzegorz Jóźwiak, burmistrz Dziwnowa od 2010 roku. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek w Kamieniu Pomorskim.

Informację o śmierci burmistrza Dziwnowa Grzegorza Jóźwiaka potwierdziła PAP sekretarz gminy Iwona Szulc. „We wtorek mieliśmy się spotkać z panem burmistrzem, który był po krótkim urlopie. Szokująca wiadomość. Pan burmistrz zmarł nagle, nie chorował. Ogromny smutek, wielka strata” – powiedziała Szulc.

Grzegorz Jóźwiak miał 60 lat. Funkcję burmistrza Dziwnowa pełnił od 2010 r. W tegorocznych wyborach samorządowych wygrał w pierwszej turze, zdobywając prawie 60 proc. głosów.

„Pan burmistrz pracował w urzędzie od 1999 roku. Zaczynał jako inspektor ds. inwestycji. Od 2003 r. był zastępcą wójta gminy Dziwnów. Później miał krótką przerwę i w 2010 roku wygrał wybory” – przypomniała Szulc.

Zgodnie z Kodeksem Wyborczym po śmierci wójta, burmistrza, prezydenta jego mandat wygasa. Stwierdza to komisarz wyborczy. Obowiązki włodarza gminy przejmuje dotychczasowy zastępca i pełni je do czasu wyboru nowego wójta, burmistrza czy prezydenta.

Przedterminowe wybory przeprowadza się w ciągu 90 dni.

Zastępcą burmistrza Dziwnowa jest Łukasz Dzioch.

Jak poinformowała sekretarz gminy, pogrzeb Grzegorza Jóźwiaka odbędzie się w piątek (26 lipca) o godz. 14 na cmentarzu w Kamieniu Pomorskim.(PAP)

tma/ mark/

Czytaj dalej

WIADOMOŚCI

M/s Varsovia w Polsce. Będzie można ją podziwiać w Porcie Jachtowym

Opublikowano

w dniu

Foto: Polferries

Prom pasażersko – samochodowy Varsovia dotarł do Polski.  Jednostka, zgodnie z planem, weszła do portu w Świnoujściu o 23.30, gdzie będzie zacumowana przy nabrzeżu nr 1 do 5.00 rano.

Następnie przejdzie do nabrzeża znajdującego się przy Porcie Jachtowym w Świnoujściu, gdzie będzie miała postój przez kolejne 5 dni, aż do 27 lipca br. Tego dnia dołączy do floty Polferries i wejdzie w rozkład o godz. 12.30 wyjściem do szwedzkiego Ystad.  

Prom będzie obsługiwał linię Świnoujście – Ystad, stanowiąc tzw. wahadło dla promu Mazovia.

Czytaj dalej

WIADOMOŚCI

Policjanci kontrolują pływających na sprzęcie wodnym

Opublikowano

w dniu

Policjanci z patrolu wodnego KMP w Świnoujściu podejmują działania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim wypoczywającym nad wodą.

Podczas służby regularnie kontrolują sterników motorówek, skuterów wodnych oraz pozostałego sprzętu wodnego, sprawdzając trzeźwość ich użytkowników, patenty sterników oraz dokumenty łodzi i skuterów. Ich obecność i czujność mają na celu zapobieganie wypadkom oraz nieodpowiedzialnemu zachowaniu na wodzie, zarówno na kąpieliskach strzeżonych, jak i niestrzeżonych.

Ponadto, policjanci z Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą kontrole wypożyczalni sprzętu wodnego, weryfikując, czy sprzęt nie jest wypożyczany osobom nietrzeźwym.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nad wodą zależy przede wszystkim od nas samych. Zostawiając w domu troski oraz problemy, w żadnym przypadku nie zostawiajmy zdrowego rozsądku i starajmy się stosować do kilku prostych zasad, które pozwolą nam przywieźć z wakacji same pozytywne wspomnienia.

Czytaj dalej

WIADOMOŚCI

Zlecenia budowlane na eWykonania Zastępcze

Opublikowano

w dniu

Foto: Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

Serwis Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego eWykonania Zastępcze to strona, na której przedsiębiorcy mogą szybko i wygodnie znaleźć zlecenia z zakresu prac budowlanych. Są to prace zlecane przez organy administracji architektoniczno-budowlanej i organy nadzoru budowlanego na terenie całego kraju.

„W serwisie znajdują się ogłoszenia wykonań zastępczych robót budowlanych i opracowań technicznych. Osoby indywidualne, firmy, wykonawcy robót budowlanych po zarejestrowaniu się w serwisie mogą wygodnie wyszukać ogłoszenia, a także złożyć ofertę. Atutem serwisu jest możliwość śledzenia na bieżąco statusu złożonej oferty. Warto zatem odwiedzać stronę częściej” – mówi Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Ogłoszenia dotyczą takich prac jak na przykład:

  • rozbiórek częściowych i całościowych,
  • sporządzania ocen technicznych i ekspertyz,
  • usunięć nieprawidłowości.

Ułatwienie pracy dla organów

Organy AAB i NB stosują wykonanie zastępcze i szukają do niego wykonawcy, gdy inwestor, właściciel lub zarządca obiektu budowlanego nie wykonuje obowiązku rozbiórki całości lub części obiektu, robót albo przedłożenia ocen lub ekspertyz technicznych.

„Dzięki serwisowi można szybciej znaleźć wykonawcę do realizacji wykonań zastępczych, co dla sprawnego działania organów nadzoru budowlanego ma ogromne znaczenie. Dla firm z sektora budowlanego to łatwiejszy dostęp do nowych zleceń z całego kraju” – dodaje Dorota Cabańska.

Serwis pozwala na:

  • przyśpieszenie i skrócenie procedury poszukiwania wykonawcy do realizacji wykonań zastępczych
  • poszerzenie zasięgu ogłoszeń, które dotychczas trafiały lokalnie do wąskiego grona odbiorców,
  • zachęcenie wykonawców działających w obrębie całego kraju do realizacji wykonań zastępczych na danym terenie,
  • zwiększenie konkurencyjności cenowej ofert.

Bezpieczniejsza okolica

Serwis eWykonania Zastępcze zwiększa zasięg i szansę na znalezienie wykonawcy. Dzięki temu organy mogą szybciej usunąć potencjalne zagrożenie lub pozbyć się uciążliwości związanej z obiektem budowlanym, który wymaga naprawy, czy rozbiórki.

Jest to korzyść dla lokalnej społeczności. Sprawne usunięcie zagrożenia wpływa na poprawę bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu takiego obiektu.

Więcej na stronie: e-wykonaniazastepcze.gunb.gov.pl

Źródło informacji: Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

Czytaj dalej
Reklama „sofa"

OGŁOSZENIA DROBNE

Reklama
Reklama
Reklama „swieczka"

Najczęściej czytane

© Copyright 2023, Wszelkie prawa zastrzeżone | swinoujskie.info | Red Top Media | ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin | Napisz do nas: redakcja@swinoujskie.info lub zadzwoń 510 555 524