Strona główna / Lokalne / Turniej siatkówki plażowej ośrodków specjalnych. Kto wygrał?

Turniej siatkówki plażowej ośrodków specjalnych. Kto wygrał?

Wojewódzki turniej siatkówki plażowej szkół i ośrodków specjalnych w tym roku wyjątkowo, ze względu na złą pogodę, rozegrany został na hali OSiR przy ul. Hołdu Pruskiego w Świnoujściu. Udział w tej formule rozgrywek wzięły ekipy z Chojny, Pyrzyc, Suliszewa, Szczecinka i oczywiście żeńska reprezentacja SOSW Świnoujście. Turniej miał na celu wyłonienie najlepszych zespołów naszego województwa w tej dyscyplinie, oraz wyselekcjonowanie reprezentacji, które zagrają w nadchodzących mistrzostwach Polski.

Rozgrywki zarówno w przypadku dziewcząt, jak i chłopców rozegrane zostały systemem ligowym (każdy z każdym), a kolejność końcowa zawodów ustalona została na podstawie ilości punktów za zwycięstwa w poszczególnych pojedynkach. Tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku wśród dziewcząt broniły z powodzeniem zawodniczki ze Świnoujścia, a wśród chłopców tak jak rok temu zwyciężyła ekipa z Pyrzyc. Obie te drużyny będą reprezentować nasze województwo na mistrzostwach Polski  w Strzelcach Krajeńskich .

Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:

  1. SOSW Świnoujście
  2. SOSW Pyrzyce
  3. SOSW Chojna
  4. SOSW Suliszewo
  5. SOSW Szczecinek

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:

  1. SOSW Pyrzyce
  2. SOSW Suliszewo
  3. SOSW Chojna
  4. SOSW Szczecinek

Zobacz również

Koncert  młodych  utalentowanych  instrumentalistów

Tradycją festiwalowych  Świnoujskich Wieczorów Organowych jest jeden koncert promujący młodych utalentowanych muzyków, przed którymi otwiera …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.