Strona główna / Lokalne / Poseł Kukiz pływał z posłem Szłapką w Świnoujściu
Foto: Jacek Lewandowski

Poseł Kukiz pływał z posłem Szłapką w Świnoujściu

Co robili posłowie Paweł Kukiz i Adam Szłapka w Świnoujściu? Posłów na pokładzie kutra straży granicznej dostrzegło bystre oko fotoreportera. Jak się okazuje, obecność wybrańców narodu ma związek ze służbami specjalnymi. Od kilku dni w Zachodniopomorskiem trwa wyjazdowe posiedzenie komisji Służb Specjalnych. Panowie wizytowali Żandarmerię Wojskową w Szczecinie, ABW i Terminal LNG w Świnoujściu.

Foto: Jacek Lewandowski

Do zakresu działania Komisji należy m. in. opiniowanie projektów ustaw, rozporządzeń, zarządzeń oraz innych aktów normatywnych dotyczących służb specjalnych, zapoznawanie się z informacjami służb specjalnych o szczególnie istotnych wydarzeniach z ich działalności, w tym dotyczących podejrzeń występowania nieprawidłowości w działalności służb specjalnych oraz podejrzeń naruszenia prawa przez te służby, poprzez dostęp i wgląd do informacji, dokumentów i materiałów uzyskanych w wyniku wykonania zadań ustawowych, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz ustaw regulujących działalność służb specjalnych.

 

Zobacz również

Koncert  młodych  utalentowanych  instrumentalistów

Tradycją festiwalowych  Świnoujskich Wieczorów Organowych jest jeden koncert promujący młodych utalentowanych muzyków, przed którymi otwiera …

4 komentarze

  1. youtube robi2347
    jest nagranie radiowozu bez kogutow jaka szarze prowadzi po swinoujsciu
    pt policja ze swinoujscia

  2. Przepraszam a on jest w rządzie że tu przyjechali jakieś wizyty ?

  3. Lipa. Muzykant zagrał znów na nosie wyborcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.