Strona główna / Lokalne / Zwycięski weekend AP Baltica

Zwycięski weekend AP Baltica

W sobotę 21.10, na sztucznym boisku OSiR  przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu, rozegrano mecz 8 kolejki Terenowej Ligi Młodzika (2005/06) ZZPN., w którym AP Baltica podejmowała Vinetę Wolin.

Spotkanie od początku zdominowali piłkarze Baltici, którzy wyszli na mecz bardzo skoncentrowani i zmotywowani, co już po kilku minutach przyniosło oczekiwane efekty w postaci pięknych akcji uwieńczonych golami. Rosnąca przewaga bramkowa pozwoliła na większą swobodę gry i pokazanie indywidualnych umiejętności piłkarzy. W połączeniu ze zgraniem zespołowym stworzyło to przyjemne dla oka widowisko.  Zgromadzeni kibice odwdzięczali się gromkimi brawami dziękując za stworzone emocje. Spotkanie zakończyło się wygraną AP Baltica 6:0.

W niedzielę 22.10, w Dziwnowie odbył się natomiast turniej ligowy Orlika (2007/08) ZZPN. Nasze Orły nas nie zawiodły i zaprezentowały równie świetną dyspozycję jak starsi koledzy. Po pierwszym zremisowanym meczu z Vinetą Wolin 1:1, drużyna AP Baltica odniosła 4 zwycięstwa pokonując kolejno: Flotę Świnoujście 4:0, Jantar Dziwów 4:1, Falę Międzyzdroje 4:1 oraz Bałtyk Międzywodzie 2:0.

Zaplanowany w Golczewie turniej Żaka nie odbył się z powodu zalania boiska.

Zobacz również

Rusza I edycja Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem”

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu serdecznie zaprasza na I edycję Świnoujskiej Ligi Biegowej …

2 komentarze

  1. A dlaczego podczas jednego z TURNIEJI jeden z Panów/Prezes szkółki piłkarskiej tak bardzo naubliżał organizatorowi/gospodarzowi turnieju i to w obecności RODZICÓW ??? Tak się zachowuje wychowanek tego klubu, przyszły kandydat do Rady Miasta w zbliżających się wyborach samorządowych ???????? WSTYD, WSTYD i jeszcze raz WSTYD !!! Jakie jest usprawiedliwienie takiego zachowania z jego strony ???!!! – ani słowa przepraszam, ani nic !!!

  2. Trenerzy a co z innymi grupami tymi drugimi. może teraz niech inni pograją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.