Strona główna / Lokalne / Święto Kina. Bilety na weekendowe seanse po 12 zł

Święto Kina. Bilety na weekendowe seanse po 12 zł

W najbliższy weekend świnoujskie kino Cinema3D weźmie po raz kolejny udział w ogólnopolskiej akcji Święto Kina. Dzięki temu wszystkie bilety na seanse weekendowe można będzie kupić w cenie 12 zł.

A w weekendowym repertuarze kina przede wszystkim dużo propozycji dla młodszych widzów. Premierowo na ekranach spotkanie ze znanymi i lubianymi Muminkami („Magiczna zima Muminków”), z czarującym i jakże ciepłym misiem („Paddington 2”). Dla całej rodziny proponujemy komedię familijną, w której razem ze Mikołajem będziemy ratować świąteczne prezenty. To jednak nie koniec filmów dla dzieci – na ekranach również tytuły, które już zdobyły popularność: „Coco” (historia chłopca, który spotkał się ze swoimi przodkami), „Barbie: Delfiny z magicznej wyspy” (znana wszystkim bohaterka ratuje zaprzyjaźnionego delfina). Gorąco polecamy również film opowiadający z dużym humorem historię pierwszych świąt Bożego Narodzenia – „Pierwsza gwiazdka”.

Dla starszej widowni proponujemy głownie dobre polskie filmy. Na ekranach historia Jerzego Górskiego, sportowca który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie („ Najlepszy”). Druga świetna polska produkcja to „Cicha noc” – zbierający znakomite recenzje komediodramat o przeciętnej polskiej rodzinie, która gromadzi się na świątecznej kolacji. W świątecznym klimacie utrzymana jest również trzecia część znanej komedii romantycznej „Listy do M.”, w której jak zwykle plejada polskich gwiazd. Dla widzów o mocniejszych nerwach, twarde męskie kino, czyli „Totem” – film opowiadający o polskim świecie przestępczym, handlującym narkotykami.

Na deser nieco lżejsze kino, również z udziałem wielu gwiazd – amerykańska adaptacja najsłynniejszej powieści Agaty Christie pt. „Morderstwo w Orient Expressie”.

Przypominamy, że bilety na weekendowe seanse w promocyjnej cenie można kupować już od środy rano. Zapraszamy!

Zobacz również

Zmarł kmdr rez. Sławomir Ogrodowczyk – były Komendant Portu Wojennego Świnoujście

13 grudnia 2018 r. odszedł kmdr rez. Sławomir Ogrodowczyk. Pełnił obowiązki Komendanta Portu Wojennego Świnoujście …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.