Strona główna / Lokalne / Święto Kina. Bilety na weekendowe seanse po 12 zł

Święto Kina. Bilety na weekendowe seanse po 12 zł

W najbliższy weekend świnoujskie kino Cinema3D weźmie po raz kolejny udział w ogólnopolskiej akcji Święto Kina. Dzięki temu wszystkie bilety na seanse weekendowe można będzie kupić w cenie 12 zł.

A w weekendowym repertuarze kina przede wszystkim dużo propozycji dla młodszych widzów. Premierowo na ekranach spotkanie ze znanymi i lubianymi Muminkami („Magiczna zima Muminków”), z czarującym i jakże ciepłym misiem („Paddington 2”). Dla całej rodziny proponujemy komedię familijną, w której razem ze Mikołajem będziemy ratować świąteczne prezenty. To jednak nie koniec filmów dla dzieci – na ekranach również tytuły, które już zdobyły popularność: „Coco” (historia chłopca, który spotkał się ze swoimi przodkami), „Barbie: Delfiny z magicznej wyspy” (znana wszystkim bohaterka ratuje zaprzyjaźnionego delfina). Gorąco polecamy również film opowiadający z dużym humorem historię pierwszych świąt Bożego Narodzenia – „Pierwsza gwiazdka”.

Dla starszej widowni proponujemy głownie dobre polskie filmy. Na ekranach historia Jerzego Górskiego, sportowca który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie („ Najlepszy”). Druga świetna polska produkcja to „Cicha noc” – zbierający znakomite recenzje komediodramat o przeciętnej polskiej rodzinie, która gromadzi się na świątecznej kolacji. W świątecznym klimacie utrzymana jest również trzecia część znanej komedii romantycznej „Listy do M.”, w której jak zwykle plejada polskich gwiazd. Dla widzów o mocniejszych nerwach, twarde męskie kino, czyli „Totem” – film opowiadający o polskim świecie przestępczym, handlującym narkotykami.

Na deser nieco lżejsze kino, również z udziałem wielu gwiazd – amerykańska adaptacja najsłynniejszej powieści Agaty Christie pt. „Morderstwo w Orient Expressie”.

Przypominamy, że bilety na weekendowe seanse w promocyjnej cenie można kupować już od środy rano. Zapraszamy!

Zobacz też

Co zrobić, gdy zwykły odkurzacz nie daje rady?

Regularne pranie dywanu to nie fanaberia. Tak jak pierzemy bieliznę, ubrania, ręczniki czy koce, tak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.