Strona główna / Lokalne / Ciężarówki zablokowały Warszów

Ciężarówki zablokowały Warszów

Tiry zablokowały m.in. skrzyżowanie z ulicą Ludzi Morza! Ciężarówki oczekujące na wjazd do terminalu promowego, stoją na poboczu ulicy Wolińskiej.  Policjanci pomagają kierowcom wjechać na parking, a także upominają kierowców, którzy blokują skrzyżowania.

Ciężarówki czekają na wjazd na promy do Skandynawii. Stoją na poboczu aż do skrzyżowania z ulicą Ludzi Morza.

Według mieszkańców Warszowa, utrudnienia w ruchu rozpoczęły się około godziny 20.

Taka sytuacja powtarza się cyklicznie, najczęściej w okresie poświątecznym, a także wtedy, gdy promu nie mogą wypłynąć w morze ze względu na sztorm.

W 2017 roku, przez Terminal Promowy w Świnoujściu przejechało 268 817 samochodów osobowych, 465 319 samochodów ciężarowych i 16 852 naczep drogowych.

Zobacz również

Policjanci odzyskali skradzione rowery. Zatrzymano złodzieja

Dwaj mężczyźni podróżujący skradzionymi rowerami nie przypuszczali, że przejażdżka ulicami miasta zakończy się dla nich …

2 komentarze

  1. Pani o której pisze „Anonim” to taki świnoujski „misiewicz”. Nie oczekujcie zbyt wiele. Jak widać po rządzących, ważne aby na pierwszego kasa na osobistym koncie się zgadzała, a reszta niech sobie radzi.

  2. Terminal promowy udaje ,ze nie ma probleu ,pani dyr. spiewa piesni a mieszkancy cierpia przez brak mozliwosci wjazdu i wyjazdu z miasta, gdzie pani słowa o zainteresowaniu sprawami mieszkancow kiedu terminal promowy któremu pani dyrektoruje nic z tematem znznym od lat nie robi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.