Strona główna / Lokalne / U nas woda w morzu ma prawie 21 stopni

U nas woda w morzu ma prawie 21 stopni

Zbliża się weekend i jak zapowiadają metereolodzy – słoneczny. Ta informacja przyda się więc wszystkim, którzy wybierają się nad morze. W przeciwieństwie do tej w wielu innych miejscowościach, w Świnoujściu woda w morzu jest ciepła i nic nie zapowiada, że w najbliższych dniach to się zmieni.

– W mediach mówią, że woda w Bałtyku zimna, ale nie nas! – mówią świnoujscy ratownicy. – U nas jest najcieplejsza na całym wybrzeżu. Nie wierzycie? To sprawdźcie sami.

Zastrzeżeń do wody nie mają także ci, którzy wypoczywają na świnoujskiej plaży.

– Woda super. Nie narzekam. Jest rewelacyjna. Ciężko wyjść z wody, tak jest przyjemnie – to tylko niektóre wypowiedzi, które plażowicze zamieścili na profilu FB Miasta Świnoujście www.facebook.com/swinoujsciemiasto.

Do tej ciepłej, jak na Bałtyk wody, warto jeszcze dodać, że w ten weekend w Świnoujściu ma być słonecznie, a temperatura powietrza będzie dochodziła do 25 stopni Celsjusza. A najszersza na polskim wybrzeża plaża to również gwarancja, że nie trzeba zrywać się skoro świt, aby zająć miejsce. Spokojnie można je znaleźć o każdej porze dnia. Warto o tym wszystkim pamiętać wybierając się nad morze…

Tekst/foto BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.