poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Sport / Pływanie, akrobatyka i akademia zmysłów dla najmłodszych

Pływanie, akrobatyka i akademia zmysłów dla najmłodszych

Nowe propozycje zajęć dla dzieci wprowadza Stowarzyszenie TRW Collegium ŚWINOUJŚCIE. Oprócz nauki pływania dla niemowlaków, dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym semestrze rozpoczną się zajęcia akrobatyki sportowej dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci do lat 3.

Zajęcia z nauki pływania dla niemowlaków, dzieci, młodzieży i dorosłych cieszą się dużą popularnością. Fachowa, kompetentna kadra, autorski program, który zyskał patronaty wielu prestiżowych instytucji oraz atmosfera zajęć to elementy, które naukę czynią także zabawą, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Zajęcia akrobatyki sportowej przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia. Sport ten, to połączenie siły, gibkości, zręczności, nie pomijając koordynacji ruchowej, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu. Zajęcia gimnastyczne ukierunkowane są na rozwój wszechstronny, a głównym zadaniem specjalnie dobranych ćwiczeń jest poprawa kondycji oraz wyrównywanie i podnoszenie poziomu sprawności fizycznej dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą pod czujnym okiem Pana Wacława Rudolfa, znanego świnoujskiego trenera mistrzów Polski w tej dziedzinie. Mamy nadzieję, że ten popularny, widowiskowy sport ponownie zyska grono sympatyków wśród Świnoujścian.

art-2Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci do lat trzech to autorskie zajęcia bazujące na naturalnej potrzebie zabawy i chęci poznawania świata przez maluchy. Organizatorzy stawiają na wszechstronny rozwój dziecka poprzez radosne zabawy, ogólnorozwojowe aktywności, uczenie się samodzielności i interakcję z innymi dziećmi. Celem zajęć jest nie tylko dodatkowe umocnienie więzi z opiekunami, ale także zawiązywanie więzi między dziećmi, co przełoży się na ich późniejsze relacje z domownikami, a także przyszłą przedszkolną socjalizację. Dla Rodziców, Opiekunów będą miłą odskocznią od codziennego domowego życia.

Zajęcia odbywać się będą na sali w kameralnych grupach w dwóch grupach wiekowych; 13 mcy-2 lata i 2-3 lata w obecności i z udziałem opiekunów, pod okiem doświadczonego animatora. Zajęcia takie cieszą się dużą popularnością w większych miasta w Polsce, dlatego grupa ze stowarzyszenia postanowiła stworzyć taką propozycje również dla najmłodszych świnoujskich dzieci.

Za organizację zajęć odpowiedzialne jest Stowarzyszenie TWR Collegium Świnoujście, które posiada duże doświadczenie w realizacji różnych zajęć, eventów czy obozów dla dzieci.

Więcej informacji na temat zajęć oraz zapisy pod numerem telefonu 603 997 333 lub drogą elektroniczną swinoujscie@collegium.pl

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.