Strona główna / Lokalne / Trzy tysiące osób odwiedziło wystawę motoryzacyjną

Trzy tysiące osób odwiedziło wystawę motoryzacyjną

47 samochodów 14 marek zaprezentowało się przez weekend na parkingu centrum handlowego Uznam. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Głównie dlatego, że w Świnoujściu nie ma żadnego salonu samochodowego z prawdziwego zdarzenia. Najbliższe są w Niemczech oraz w Szczecinie.

– Pogoda nam w tym roku trochę pokrzyżowała plany. Mimo to, odwiedziło nas blisko 3 tys. osób. To doskonała okazja, aby wsiąść do auta, przejechać się nim, zapytać o szczegóły. Wiem, że dealerzy podpisali kilka umów. Są to samochody fabrycznie nowe. W tym roku pojawiły się także po raz pierwszy samochody używane z gwarantowanej sieci dealerskiej – mówi Kamil Pyclik, organizator.

Dziesiątki samochodów zaparkowanych wokół centrum handlowego robiły wrażenie. Jak mówią odwiedzający, plac Wolności byłby lepszym miejscem dla tego typu wydarzenia.

– W przyszłym roku będziemy chcieli zorganizować wrócić na plac Wolności. Postaramy się także, aby auta zaparkowały również na placu Słowiańskim – mówi organizator.

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.