środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Kino Cinema 3D opanowane przez Prawdziwych Mężczyzn

Kino Cinema 3D opanowane przez Prawdziwych Mężczyzn

Kino Cinema 3D, zlokalizowane w Galerii Corso organizuje cykliczne imprezy tematyczne, które cieszą się dużą popularnością widzów. Tym razem, załoga C3D w Świnoujściu pragnie zaprosić Państwa na pierwszą odsłonę Kina Męskiego, które odbędzie się 11.09.2015, tj. w piątek o godzinie 18.30.

W harmonogramie wydarzenia są zarówno pokaz wybranych ćwiczeń wytrzymałościowych klubu fitness – Champions Academy, prowadzony przez profesjonalne oraz atrakcyjne instruktorki, jak i liczne konkursy. Spotkanie zakończy się pokazem filmu „Karbala” w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza.

Sponsorzy wydarzenia – Salon Tatuażu, Ego (ul. Grunwaldzka 54, Świnoujście), Hotel Trzy Wyspy (ul. Cieszkowskiego 1, Świnoujście), Empik (wybrzeże Władysława IV 32/1, oddział w Galerii Corso), Siłownia i Fitness – Champions Academy (ul. Wojska Polskiego 1/19) oraz Kino Cinema 3D (Galeria Corso) ufundowali atrakcyjne nagrody – Voucher na tatuaż o wartości 1000 zł, 5 kart wstępu na siłownię, trzy podwójne zaproszenia do Kina, karnet na basen, do sauny i jacuzzi sponsorowany przez hotel Trzy Wyspy oraz Książki „Karbala”. Wydarzenie ma charakter zarówno rozrywkowy, edukacyjny, jak i patriotyczny, bowiem film „Karbala” opowiada o losach mi.in. polskich żołnierzy, przebywających na misji w Iraku. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w kinie.

Zobacz również

Policjanci ze Świnoujścia pilnowali bezpieczeństwa na niemieckiej autostradzie A20

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, komend miejskich w Szczecinie i Świnoujściu oraz Komendy …

2 komentarze

  1. Dobra akcja. Szkoda, że na takim odludziu będzie mało chętnych

  2. Coś dla Świnoujskich pedziów, pseudo lovelasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.