Strona główna / Lokalne / Kino Cinema 3D opanowane przez Prawdziwych Mężczyzn

Kino Cinema 3D opanowane przez Prawdziwych Mężczyzn

Kino Cinema 3D, zlokalizowane w Galerii Corso organizuje cykliczne imprezy tematyczne, które cieszą się dużą popularnością widzów. Tym razem, załoga C3D w Świnoujściu pragnie zaprosić Państwa na pierwszą odsłonę Kina Męskiego, które odbędzie się 11.09.2015, tj. w piątek o godzinie 18.30.

W harmonogramie wydarzenia są zarówno pokaz wybranych ćwiczeń wytrzymałościowych klubu fitness – Champions Academy, prowadzony przez profesjonalne oraz atrakcyjne instruktorki, jak i liczne konkursy. Spotkanie zakończy się pokazem filmu „Karbala” w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza.

Sponsorzy wydarzenia – Salon Tatuażu, Ego (ul. Grunwaldzka 54, Świnoujście), Hotel Trzy Wyspy (ul. Cieszkowskiego 1, Świnoujście), Empik (wybrzeże Władysława IV 32/1, oddział w Galerii Corso), Siłownia i Fitness – Champions Academy (ul. Wojska Polskiego 1/19) oraz Kino Cinema 3D (Galeria Corso) ufundowali atrakcyjne nagrody – Voucher na tatuaż o wartości 1000 zł, 5 kart wstępu na siłownię, trzy podwójne zaproszenia do Kina, karnet na basen, do sauny i jacuzzi sponsorowany przez hotel Trzy Wyspy oraz Książki „Karbala”. Wydarzenie ma charakter zarówno rozrywkowy, edukacyjny, jak i patriotyczny, bowiem film „Karbala” opowiada o losach mi.in. polskich żołnierzy, przebywających na misji w Iraku. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w kinie.

Zobacz również

Kierowcy uważajcie na ulicy Wyspiańskiego

W czwartek 5 sierpnia 2021r., w godzinach od 4.00 do 11.00, wyłączony z ruchu będzie …

2 komentarze

  1. Dobra akcja. Szkoda, że na takim odludziu będzie mało chętnych

  2. Coś dla Świnoujskich pedziów, pseudo lovelasów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.