Strona główna / Lokalne / 50 bezpłatnych akredytacji na Baltic Business Forum

50 bezpłatnych akredytacji na Baltic Business Forum

50 bezpłatnych akredytacji czeka na osoby, które jako pierwsze zarejestrują się na stronie www.balticbusinessforum.eu. W ramach akredytacji szczęśliwcy otrzymają prawo udziału we wszystkich sesjach i panelach w trakcie trzydniowego Forum, które od 21 do 23 września 2015 r. odbywać będzie się w luksowym hotelu Interferie w Świnoujściu. Pakiet obejmuje też materiały konferencyjne, trzy lunche oraz przerwy kawowe. To wszystko bez żadnej opłaty!

Promocji towarzyszy też konkurs ogłoszony na profilu Baltic Business Forum na Facebooku, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na wyjątkowy bankiet. – Tegorocznym gościem honorowym Baltic Business Forum jest Gruzja, dlatego pierwszego wieczoru bankiet organizujemy w stylu gruzińskim. Będzie można poczuć wyjątkowy klimat tego kraju! – zapowiada Łukasz Piechota, dyrektor BBF. Co trzeba zrobić, by wygrać zaproszenie warte ponad 1000 zł? Po pierwsze zarejestrować swój udział w forum, po drugie odpowiedzieć kreatywnie na pytanie zamieszczone na profilu facebookowym Baltic Business Forum (www.facebook.com/Baltic.Business.Forum).

Baltic Business Forum to największe spotkanie małego i średniego biznesu z północno-środkowej Polski. W programie sesje poświęcone m.in. inwestycjom, energetyce, rolnictwu. transportowi i przemysłowi obronnemu. Ponadto Strefa Przedsiębiorcy, w której każdy uczestnik będzie mógł zasięgnąć indywidualnej porady na temat prowadzonego lub planowanego biznesu. W Forum udział zapowiedzieli już m.in. były prezydent Aleksander Kwaśniewski, wicepremier Janusz Piechociński, minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz, a spośród gości zagranicznych prezes Gruzińskiej Agencji Inwestycyjnej Pertaia Giorgi, przedstawiciel Komisji Europejskiej Gerhard Troche oraz były ambasador USA w Azerbejdżanie Mathew Bryza.

Baltic Business Forum odbędzie się w Świnoujściu w dn. 21-23 września 2015 r. Szczegóły i rejestracja: www.balticbusinessforum.eu.

Zobacz również

Zasady dot. m.in. przekraczania granicy oraz zgromadzeń w rozporządzeniu Rady Ministrów

Nadal obowiązkowa kwarantanna, poza wyjątkami, dla przyjeżdżających do Polski, zakaz zgromadzeń spontanicznych i możliwość zgromadzeń …

Jeden komentarz

  1. Zaraz eksperci się rzucą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.