Strona główna / Polityka / Agnieszka Stój: Wierzę w zwycięstwo PIS-u

Agnieszka Stój: Wierzę w zwycięstwo PIS-u

Świnoujścianka Agnieszka Stój (48l.) ma zamiar kandydować do sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Partia umieściła ją na 8. miejscu. – Polska potrzebuje zmian we wszystkich dziedzinach. Na początek musimy zaopiekować się seniorami i sprawić, aby młodzi ludzie, którzy wyjechali za granicę, chcieli wrócić do kraju – mówi kandydatka.

Agnieszka Stój ukończyła pedagogikę oraz psychologię na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, a także prawo administracyjne i samorządowe na Wydziale Prawa i Administracji US. Dziś pracuje w Urzędzie Stanu Cywilnego. Doskonale orientuje się w sprawach demograficznych.

Skoro Polki chętnie rodzą dzieci w Wielkiej Brytanii, to sposób na kryzys demograficzny jest prosty. Nasz kraj musi zapewnić podstawowe potrzeby: pracę, adekwatne zarobki oraz mieszkanie – mówi Agnieszka Stój.

Kandydatka zwraca także uwagę na patologiczne sytuacje, gdy zabiera się dzieci biednym rodzicom i umieszcza w rodzinach zastępczych, zamiast wesprzeć finansowo ubogie i wielodzietne rodziny. Zapytana o problemy lokalne, od razu podkreśla, że budowa stałej przeprawy to dla niej priorytet.

Budowa powinna być finansowana z budżetu państwa. Bez wkładu z lokalnej kasy – podkreśla. Kolejne sprawy które wymagają pilnej interwencji to wzmocnienie działalności portu i ratunek dla stoczni – dodaje.

Prawo i Sprawiedliwość ma w sejmie z naszego okręgu 3 mandaty. – Liczymy na 5 – mówi entuzjastycznie Andrzej Mrozek.

Zobacz również

44  osoby utworzyły świnoujski Komitet Poparcia Rafała Trzaskowskiego

Wczoraj Szczecin pokazał ogromną moc, Plac Solidarności zgromadził tysiące osób. Szczecin pokazał, że popiera Rafała …

22 komentarze

 1. Cieszę się, że po raz pierwszy mam kandydatkę, na którą będę głosowała z czystym sumieniem!

 2. Nareszcie. Wdzięk, uroda i kompetencja. I tak może być w PiSie. Gratulujemy i życzymy powodzenia! 🙂

 3. oddam głos na Panią, słyszałem wiele dobreo

 4. Osoba godna oddania głosu! Inteligentna, bystra i bardzo pomocna! Więcej takich ludzi

 5. Znam tą panią z innej strony. Całkowicie nie popieram. Zagłosuję na kogoś z PO lub Nowoczesnej. Głos oddany na PIS to zmarnowany głos

 6. Głos na Panią byłby zmarnowany, bo nie ma Pani najmniejszych szans. Z pisu wejdzie Brudziński, dobrzyński i ktoś jeszcze ze Szczecina. Ze Świnoujścia ma szansę tylko Żmuda – Trzebiatowska.

 7. Ma Pani mój głos

 8. Typowa pisiorska retoryka -panstwo i panstwo ….
  Pisiory dojda do władzy -wywróca ten kraj i jeszcze bardziej go zadluza i kompetnie nic w terminie i wybuduja-przyklad pisiory popieraja Krzystka -brak inwestycji zakonczonej w terminie ,wiec czym jest czas budowy LNG ???

 9. Już nie było kogo wybierać z kandydatów na posła, którzy potwierdzili swój start ze Świnoujścia i pojawiła się nareszcie rozsądna kandydatka Pani Agnieszka. Słyszałem o Pani wiele pozytywnych opinii, a poza tym Pani doświadczenie przyda się w Sejmie i z tego co się orientuję ma Pani największe szanse na wejście do Sejmu bo z listy PIS. To świetna wiadomość dla mieszkańców naszego miasta bo za miesiąc to będzie partia samodzielnie rządząca krajem. Obu Panią z PO to my już dziękujemy za troskę o Stocznię i emerytów itd. Powodzenia. Ma Pani moje i wielu moich znajomych głosy. Wybierzmy naszego posła bo to miasto na to zasługuje.

 10. Popieram Panią Agnieszkę z całego serca ! Glos na pewno nie bedzie zmarnowany, mysle ze moze zdzialac wiele dobrego swoim podejściem, pogladami i działaniem

 11. nareszcie jakaś poważna kandydatura z naszego miasta

 12. Wspaniały człowiek o pięknej osobowości. Mądra i inteligentna i takich ludzi nam potrzeba. Ma Pani nasze głosy!!! Pozdrawiamy!!!

 13. W całości popieram poglądy Pani Agnieszki, na pewno może liczyć na mój głos.
  Życzę powodzenia !

 14. W całości popieram poglądy Pani Agnieszki, na pewno może liczyć na mój głos.
  Życzę powodzenia !

 15. Popieram Panią Agnieszkę i oddaję swój głos. To właściwa osoba na właściwym miejscu!

 16. popieram Kandydatkę Agnieszkę 🙂 myślę że może zrobić dużo dobrego dla Polskich rodzin

 17. PO obiecywała tunel i owszem wybudowała tylko, że w Gdańsku, gdyby PO rządziła w chwili podejmowania decyzji o gazoporcie to gazoport też powstałby w Gdańsku. Dobrze, że wtedy gdy podejmowano decyzję o gazoporcie rządził PIS. Jedynie PIS jest gwarantem budowy tunelu.

 18. Oby nic z tego nie wyszło, bo będziemy obowiązkowo wszyscy chodzić do kościoła i bez przerwy się modlić od rana do wieczora do wszystkich możliwych obrazków. Nie podoba mi się radykalnie kościelne podejście kandydatki, więc na pewno zagłosuje na kogoś innego.

 19. Pani Agnieszko! bardzo dużo pozytywnych słów słyszałam od ludzi którzy mieli przyjemność z Panią pracować, mam nadzieję że dzięki swojej pracowitości, wierze i mądrości zdobędzie Pani upragniony cel.
  Trzymam kciuki i powierzam swój głos!

 20. Kandydatka, dla której głównym priorytetem jest dobro drugiego człowieka, popieram!

 21. W końcu jest na kogo głosować i w końcu można oddać głos, którego potem człowiek nie będzie się wstydził.
  Życzę powodzenia Pani Agnieszce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.