Strona główna / Lokalne / Hotel Trzy Wyspy: Dla mieszkańców zabiegi od 8 złotych

Hotel Trzy Wyspy: Dla mieszkańców zabiegi od 8 złotych

Hotel proponuje mieszkańcom ofertę zabiegową w zasięgu portfela. Przykładowo, 15-minutowa magnetoterapia kosztuje 10 złotych, tyle samo zapłacimy za 5-minutowe leczenie ultradźwiękami. Zabieg krioterapii wykonany za pomocą ciekłego azotu to wydatek 10 złotych. Mniej, czyli 8 złotych  zapłacimy za 10-minutowe naświetlanie lampą sollux oraz za galwanizację, czy diadynamik i interdyn podciśnieniowy.

– Wystarczy przyjść do recepcji Medi Spa ze skierowaniem na rehabilitację od lekarza POZ lub specjalisty. Na skierowaniu lekarz określa zabieg i okolicę zabiegową. Umawiamy i termin i gotowe – można korzystać z zabiegów – tłumaczy Magdalena Żółtańska.

114470Hotel Trzy Wyspy ma w swojej ofercie także masaże. Bardzo popularny jest podwodny automatyczny (18 zł/ 15 minut), a także kąpiel perełkowa w solance (21 zł/15 min).

Kompleks “Trzy Wyspy” tworzą trzy, pięciokondygnacyjne budynki w których znajduje się 150 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w wysokim standardzie hotelowym, zapewniającym relaks i komfortowy pobyt. W hotelu znajdują się również: stylowa restauracja, “Sky bar” z widokiem na morze, basen, sauny, jacuzzi oraz strefa Wellness oferująca kompleksowe zabiegi lecznicze.

Adres: Hotel Trzy Wyspy ***, ul. Cieszkowskiego 1, tel. 91 884 00 01

Zobacz również

Chcą wykupić swoje mieszkania komunalne. Dziś nie mogą

Lokatorzy mieszkań komunalnych ze Świnoujścia chcieliby wykupić swoje lokale od gminy. Na przeszkodzie stoi im …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.