Strona główna / Lokalne / Hotel Trzy Wyspy: Dla mieszkańców zabiegi od 8 złotych

Hotel Trzy Wyspy: Dla mieszkańców zabiegi od 8 złotych

Hotel proponuje mieszkańcom ofertę zabiegową w zasięgu portfela. Przykładowo, 15-minutowa magnetoterapia kosztuje 10 złotych, tyle samo zapłacimy za 5-minutowe leczenie ultradźwiękami. Zabieg krioterapii wykonany za pomocą ciekłego azotu to wydatek 10 złotych. Mniej, czyli 8 złotych  zapłacimy za 10-minutowe naświetlanie lampą sollux oraz za galwanizację, czy diadynamik i interdyn podciśnieniowy.

– Wystarczy przyjść do recepcji Medi Spa ze skierowaniem na rehabilitację od lekarza POZ lub specjalisty. Na skierowaniu lekarz określa zabieg i okolicę zabiegową. Umawiamy i termin i gotowe – można korzystać z zabiegów – tłumaczy Magdalena Żółtańska.

114470Hotel Trzy Wyspy ma w swojej ofercie także masaże. Bardzo popularny jest podwodny automatyczny (18 zł/ 15 minut), a także kąpiel perełkowa w solance (21 zł/15 min).

Kompleks “Trzy Wyspy” tworzą trzy, pięciokondygnacyjne budynki w których znajduje się 150 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w wysokim standardzie hotelowym, zapewniającym relaks i komfortowy pobyt. W hotelu znajdują się również: stylowa restauracja, “Sky bar” z widokiem na morze, basen, sauny, jacuzzi oraz strefa Wellness oferująca kompleksowe zabiegi lecznicze.

Adres: Hotel Trzy Wyspy ***, ul. Cieszkowskiego 1, tel. 91 884 00 01

Zobacz również

Ciemno na rondzie na Warszowie. „Jest niebezpiecznie”

Niedawno uruchomiono objazd przez rondo na Warszowie. Jest nieoświetlona przez co może być niebezpieczna. – …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.