Strona główna / Lokalne / 38-latni diler trzymał narkotyki w słoiku po ogórkach. Wpadł na gorącym uczynku

38-latni diler trzymał narkotyki w słoiku po ogórkach. Wpadł na gorącym uczynku

Świnoujscy policjanci zatrzymali 38-latka, który z handlu marihuaną uczynił sobie stałe źródło dochodu. Mężczyznę zatrzymano na gorącym uczynku, gdy sprzedawał narkotyki pewnemu 22-latkowi.  Prokurator do czasu rozprawy sądowej zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór.

Policjanci od dłuższego czasu obserwowali 38-latka. W chwili zatrzymania diler posiadał przy sobie kolejne porcje marihuany  oraz sporą kwotę pieniędzy. Podczas przeszukania mieszkania

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 38-latka policjanci znaleźli wagę do ważenia narkotyków, słoik z amfetaminą z ilością blisko 45 gramów oraz worek z marihuaną w ilości ponad 130 gramów.  Z zabezpieczonych narkotyków można było utworzyć  kilkaset porcji.

– Prokurator postanowił, do czasu sądowej rozprawy, o zastosowaniu wobec 38-latka policyjnego dozoru z trzykrotnym w ciągu tygodnia stawiennictwem w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu oraz zawiadamianiu o zamierzonym wyjeździe oraz terminie powrotu – tłumaczy  st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Za popełnienie przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.