Strona główna / Lokalne / 38-latni diler trzymał narkotyki w słoiku po ogórkach. Wpadł na gorącym uczynku

38-latni diler trzymał narkotyki w słoiku po ogórkach. Wpadł na gorącym uczynku

Świnoujscy policjanci zatrzymali 38-latka, który z handlu marihuaną uczynił sobie stałe źródło dochodu. Mężczyznę zatrzymano na gorącym uczynku, gdy sprzedawał narkotyki pewnemu 22-latkowi.  Prokurator do czasu rozprawy sądowej zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór.

Policjanci od dłuższego czasu obserwowali 38-latka. W chwili zatrzymania diler posiadał przy sobie kolejne porcje marihuany  oraz sporą kwotę pieniędzy. Podczas przeszukania mieszkania

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 38-latka policjanci znaleźli wagę do ważenia narkotyków, słoik z amfetaminą z ilością blisko 45 gramów oraz worek z marihuaną w ilości ponad 130 gramów.  Z zabezpieczonych narkotyków można było utworzyć  kilkaset porcji.

– Prokurator postanowił, do czasu sądowej rozprawy, o zastosowaniu wobec 38-latka policyjnego dozoru z trzykrotnym w ciągu tygodnia stawiennictwem w Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu oraz zawiadamianiu o zamierzonym wyjeździe oraz terminie powrotu – tłumaczy  st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Za popełnienie przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Zobacz również

Podczas jazdy zapalił się silnik autobusu

Tylko dzięki szybkiej reakcji kierowcy samochodu oraz strażaków, udało się uniknąć spalenia pojazdu – informuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.