Strona główna / Lokalne / Otwarcie supermarketu Piotr i Paweł. Pierwsi klienci dostali upominki

Otwarcie supermarketu Piotr i Paweł. Pierwsi klienci dostali upominki

Piotr i Paweł w Świnoujściu to jeden z mniejszych supermarketów tej marki w Polsce. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 500 metrów kw. Jednak na brak klientów w pierwszym dniu nie narzekano. O godzinie 9 przed wejściem do sklepu ustawiła się spora grupka klientów. Pierwsi otrzymali bony rabatowe i upominki.

Supermarket będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21.00,a w niedzielę w godz. 10:00 – 20:00 – mówi Piotr Biełowiec, kierownik sklepu.

Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów, która w bieżącym roku obchodzi swoje 25- lecie funkcjonowania. Supermarkety Piotr i Paweł to obecnie 120 sklepów w 61 polskich miastach z asortymentem sięgającym 15 000 pozycji. Przyświeca im cel oparty o motto właścicieli sieci “tworzenia takich sklepów, w których sami chcielibyśmy kupować”.

Jak większość supermarketów, także Piotr i Paweł miał problem ze skompletowaniem załogi. Większość załogi stanowią osoby oddelegowane ze Szczecina.

Wkrótce w Galerii CORSO nastąpią otwarcia kolejnych salonów. Do grona najemców dołączą: SOLAR, VENEZIA oraz Vistula&Wólczanka.

Zobacz również

Uznam Arena potrzebuje naszych głosów

Świnoujska Uznam Arena znalazła się w dwudziestce obiektów, które walczą o tytuł Top Inwestycji Komunalnej. …

4 komentarze

  1. Szału nie ma…Mały ten sklep…

  2. I na co nam wszystkim tyle supermarketów? Przeciez jest ich już z 15!!!!!! Wszystkie małe sklepy upadną! Kto an to pozwala???

  3. Az tak dużo ludzi nie było. Niestety, pierwszy dzień nie jest zbyt udany.
    Plusem jest miła obsługa i poukładane działy. Jednak jak to wiadomo, zawsze na początku jest miło a potem wychodzi szydłoz worka

  4. Bardzo fajny sklep. Szkoda ze drogi ale cos za cos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.