Strona główna / Lokalne / Otwarcie supermarketu Piotr i Paweł. Pierwsi klienci dostali upominki

Otwarcie supermarketu Piotr i Paweł. Pierwsi klienci dostali upominki

Piotr i Paweł w Świnoujściu to jeden z mniejszych supermarketów tej marki w Polsce. Powierzchnia handlowa sklepu wynosi 500 metrów kw. Jednak na brak klientów w pierwszym dniu nie narzekano. O godzinie 9 przed wejściem do sklepu ustawiła się spora grupka klientów. Pierwsi otrzymali bony rabatowe i upominki.

Supermarket będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21.00,a w niedzielę w godz. 10:00 – 20:00 – mówi Piotr Biełowiec, kierownik sklepu.

Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów, która w bieżącym roku obchodzi swoje 25- lecie funkcjonowania. Supermarkety Piotr i Paweł to obecnie 120 sklepów w 61 polskich miastach z asortymentem sięgającym 15 000 pozycji. Przyświeca im cel oparty o motto właścicieli sieci „tworzenia takich sklepów, w których sami chcielibyśmy kupować”.

Jak większość supermarketów, także Piotr i Paweł miał problem ze skompletowaniem załogi. Większość załogi stanowią osoby oddelegowane ze Szczecina.

Wkrótce w Galerii CORSO nastąpią otwarcia kolejnych salonów. Do grona najemców dołączą: SOLAR, VENEZIA oraz Vistula&Wólczanka.

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

4 komentarze

  1. Szału nie ma…Mały ten sklep…

  2. I na co nam wszystkim tyle supermarketów? Przeciez jest ich już z 15!!!!!! Wszystkie małe sklepy upadną! Kto an to pozwala???

  3. Az tak dużo ludzi nie było. Niestety, pierwszy dzień nie jest zbyt udany.
    Plusem jest miła obsługa i poukładane działy. Jednak jak to wiadomo, zawsze na początku jest miło a potem wychodzi szydłoz worka

  4. Bardzo fajny sklep. Szkoda ze drogi ale cos za cos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.