Strona główna / Lokalne / Rowerowy piątek z okazji jubileuszu miasta

Rowerowy piątek z okazji jubileuszu miasta

W najbliższy piątek, 25.09 zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze i aktywnego wypoczynku do udziału w wyjątkowej masie krytycznej!

To już druga w tym roku masa krytyczna organizowana z okazji 250-tych urodzin naszego miasta, ale tym razem towarzyszyć jej będzie honorowy przejazd ponad 100 uczestników pierwszego rowerowego Wyścigu Dookoła Województwa Zachodniopomorskiego Tour De PoMorze 700km.

O godz. 18:15 spotykamy się na pl. Mickiewicza (pod Urzędem Miasta) gdzie po krótkiej rejestracji uczestników dla pierwszych 100 osób organizatorzy przewidzieli jubileuszowe koszulki! Uczestników poprzedniej masy również zachęcamy do stawienia się
w jubileuszowych koszulkach. Ruszamy o 19:00!

Trasa: pl. Mickiewicza, Wojska Polskiego, Konstytucji 3 Maja, Marynarzy, Wybrzeże Władysława IV, Chrobrego, Uzdrowiskowa, Słowackiego, Orkana, Sienkiewicza, Matejki, Chopina, Piłsudskiego, Plac Wolności.

Zapraszamy do udziału mieszkańców i turystów!

Z uwagi na porę roku i szybciej zapadający zmrok prosimy uczestników masy i wszystkich innych rowerzystów o zadbanie o właściwe oznakowanie roweru (światła, odblaski) !!!

Zobacz również

Miasto jest w sporze z wykonawcą Promenady Zdrowia i ul. Wojska Polskiego

Firma MCC wykonywała w Świnoujściu trzy inwestycje. 22 lutego 2021 roku została zawarta ugoda z …

Jeden komentarz

  1. Oby dopisała pogoda ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.