Strona główna / Lokalne / Od 50 lat są razem. 7 par obchodziło jubileusz

Od 50 lat są razem. 7 par obchodziło jubileusz

Aż pięć par obchodzi jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dwie kolejne 51-lecia. Z tej okazji Prezydent RP przyznał im Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość jego wręczenia odbyła się w środę w sali Urzędu Stanu Cywilnego. W imieniu Prezydenta RP medale wręczył Jubilatom Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz.

Państwo Łucja i Jerzy Antonowiczowie związek małżeński zawarli 18.04.1964 r. w Kołobrzegu. Wychowali troje dzieci, mają pięcioro wnucząt. Pani Łucja pracowała w szpitalu. Pan Jerzy służył w wojsku.

art-jubilaciPaństwo Edyta i Gerard Biegowie związek małżeński zawarli 08.12.1964 r. w Łaziskach Górnych. Wychowali syna. Pani Edyta pracowała w administracji, m.in. w urzędach miejskim i skarbowym. Pan Gerard pracował w Przedsiębiorstwie Połowów i Usług Rybackich „Odra”.

Państwo Irena i Czesław Filipkowscy związek małżeński zawarli 31.07.1965 r. w Świnoujściu. Wychowali dwie córki, mają troje wnucząt. Pan Czesław pracował w PPDiUR Odra”. Pani Irena zajmowała się domem, społecznie pracowała w Kole Rodzin Rybackich.

Państwo Daniela i Jan Grzendowie związek małżeński zawarli 02.10.1965 r. w Nowem. Do Świnoujścia przyjechali w 1966 r. Wychowali 2 córki, mają troje wnucząt.

Państwo Halina i Stefan Lesiewiczowie związek małżeński zawarli 28.04.1965 r. w Świnoujściu.

Państwo Elwira i Tadeusz Marcowie związek zawarli 08.05.1965 r. w Szczecinie. Wychowali córkę, mają dwoje wnucząt. Pan Tadeusz pracował w PPDiUR „Odra”. Pani Elwira pracowała w uzdrowisku oraz szpitalu.

Państwo Krystyna i Władysław Morańscy związek małżeński zawarli 27.02.1965 r. w Dąbrowie. Wychowali sześcioro dzieci, mają ośmioro wnucząt i jedną prawnuczkę. Pan Władysław pracował w Morskiej Stoczni Remontowej. Pani Krystyna pracowała jako pracownik cywilny w Komendzie Miejskiej Policji.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Kierowcy uważajcie na ulicy Wyspiańskiego

W czwartek 5 sierpnia 2021r., w godzinach od 4.00 do 11.00, wyłączony z ruchu będzie …

Jeden komentarz

  1. Stanisław Karol Hudzik

    a gdzie są Maria i Jerzy Orczewscy? Siostra dzwoni do Rz. że dostali Medal!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.