poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Od 50 lat są razem. 7 par obchodziło jubileusz

Od 50 lat są razem. 7 par obchodziło jubileusz

Aż pięć par obchodzi jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dwie kolejne 51-lecia. Z tej okazji Prezydent RP przyznał im Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość jego wręczenia odbyła się w środę w sali Urzędu Stanu Cywilnego. W imieniu Prezydenta RP medale wręczył Jubilatom Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz.

Państwo Łucja i Jerzy Antonowiczowie związek małżeński zawarli 18.04.1964 r. w Kołobrzegu. Wychowali troje dzieci, mają pięcioro wnucząt. Pani Łucja pracowała w szpitalu. Pan Jerzy służył w wojsku.

art-jubilaciPaństwo Edyta i Gerard Biegowie związek małżeński zawarli 08.12.1964 r. w Łaziskach Górnych. Wychowali syna. Pani Edyta pracowała w administracji, m.in. w urzędach miejskim i skarbowym. Pan Gerard pracował w Przedsiębiorstwie Połowów i Usług Rybackich „Odra”.

Państwo Irena i Czesław Filipkowscy związek małżeński zawarli 31.07.1965 r. w Świnoujściu. Wychowali dwie córki, mają troje wnucząt. Pan Czesław pracował w PPDiUR Odra”. Pani Irena zajmowała się domem, społecznie pracowała w Kole Rodzin Rybackich.

Państwo Daniela i Jan Grzendowie związek małżeński zawarli 02.10.1965 r. w Nowem. Do Świnoujścia przyjechali w 1966 r. Wychowali 2 córki, mają troje wnucząt.

Państwo Halina i Stefan Lesiewiczowie związek małżeński zawarli 28.04.1965 r. w Świnoujściu.

Państwo Elwira i Tadeusz Marcowie związek zawarli 08.05.1965 r. w Szczecinie. Wychowali córkę, mają dwoje wnucząt. Pan Tadeusz pracował w PPDiUR „Odra”. Pani Elwira pracowała w uzdrowisku oraz szpitalu.

Państwo Krystyna i Władysław Morańscy związek małżeński zawarli 27.02.1965 r. w Dąbrowie. Wychowali sześcioro dzieci, mają ośmioro wnucząt i jedną prawnuczkę. Pan Władysław pracował w Morskiej Stoczni Remontowej. Pani Krystyna pracowała jako pracownik cywilny w Komendzie Miejskiej Policji.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Jest sobota, jest parkrun

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek i choć poranek rozsnuł wokół wyspy mgłę białą i gęstą …

Jeden komentarz

  1. Stanisław Karol Hudzik

    a gdzie są Maria i Jerzy Orczewscy? Siostra dzwoni do Rz. że dostali Medal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.