Strona główna / Lokalne / Radni będą dyskutować nad strefą płatnego parkowania

Radni będą dyskutować nad strefą płatnego parkowania

Trwają prace nad ostateczną wersją strefy płatnego parkowania, która zostanie przedstawiona radnym na jednym z kolejnych posiedzeń rady. Zanim to jednak nastąpi przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w tej sprawie.

– Prawdopodobnie projekt SPP w centrum miasta zostanie poddany pod dyskusję radnych do końca tego roku – prognozuje Robert Karelus z magistratu.

W związku z ograniczeniami terenowymi w niektórych miejscach, szczególnie w centrum, miasto zamierza pójść w kierunku budowy parkingów wielopoziomowych. Jednym z pierwszych miejsc, gdzie mógłby powstać taki obiekt jest teren w kwartale ulic Piastowskiej, Dąbrowskiego, Bema i Piłsudskiego. Wielopoziomowy parking może zostać zlokalizowany także pomiędzy ulicami Chrobrego i Armii Krajowej.

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia na temat polityki parkingowej w mieście, w ty poszerzenia SPP o ulice w centrum miasta, każdy  mieszkaniec może zgłosić w biurze Biura Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta przy ulicy Wojska Polskiego 1.5 pok. 129, czynne od poniedziałku do piątku w  godzinach 7.30 – 15.30, adres e-mail: bik @um.swinioujscie.pl.

Zobacz również

Wiemy co jest powodem podmokniętych działek

Woda z wykopów na ul. Grunwaldzkiej  trafia do kanalizacji burzowej, dalej do studni u zbiegu …

Jeden komentarz

  1. Złodzieje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.