Strona główna / Lokalne / Sprawdź kiedy posprzątają twoją ulicę

Sprawdź kiedy posprzątają twoją ulicę

Zaparkowane samochody utrudniają sprzątanie ulic. Tam gdzie nie wjadą zamiatarki, wysyła się ludzi sprzątających miotłami. Firma sprzątająca miasto opublikowała harmonogram sprzątania ulic i prosi kierowców, aby w dniach, gdy sprzątane są ich ulice, przeparkowali swoje samochody w inne miejsce.

Każdego dnia kilkunastu pracowników w pomarańczowych kombinezonach dba o czystość miasta. Czyste i uporządkowane ulice to przecież wizytówka nadmorskiego kurortu.

 – W moim mieście bardzo rzadko widzę służby sprzątające miasto. U was jestem już ponad tydzień i każdego dnia widzę, że coś się dzieje. Chodniki sprzątają panowie, a po ulicach jeżdżą maszyny – zauważa kuracjuszka z pod Zielonej Góry.

Prace porządkowe są planowane z wyprzedzeniem. Dlatego firma sprzątająca miasto apeluje do kierowców nieparkowanie tam, gdzie zamiatarka planuje posprzątać jezdnię. Na stronie www.swinoujscie.pl można sprawdzić w którym dniu sprzątana jest nasza ulica. Warto  zabrać swoje auto w czasie, gdy zamiatarka lub pracownicy zamierzają posprzątać jezdnię.

 

Zobacz również

Wstępnie policzono pieniądze zebrane przez WOŚP w Świnoujściu

Podczas 31. Finału WOŚP w Świnoujściu wolontariusze zebrali 194 800,00 zł – poinformował Harcerski Sztab WOŚP. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.