Strona główna / Lokalne / Sprawdź kiedy posprzątają twoją ulicę

Sprawdź kiedy posprzątają twoją ulicę

Zaparkowane samochody utrudniają sprzątanie ulic. Tam gdzie nie wjadą zamiatarki, wysyła się ludzi sprzątających miotłami. Firma sprzątająca miasto opublikowała harmonogram sprzątania ulic i prosi kierowców, aby w dniach, gdy sprzątane są ich ulice, przeparkowali swoje samochody w inne miejsce.

Każdego dnia kilkunastu pracowników w pomarańczowych kombinezonach dba o czystość miasta. Czyste i uporządkowane ulice to przecież wizytówka nadmorskiego kurortu.

 – W moim mieście bardzo rzadko widzę służby sprzątające miasto. U was jestem już ponad tydzień i każdego dnia widzę, że coś się dzieje. Chodniki sprzątają panowie, a po ulicach jeżdżą maszyny – zauważa kuracjuszka z pod Zielonej Góry.

Prace porządkowe są planowane z wyprzedzeniem. Dlatego firma sprzątająca miasto apeluje do kierowców nieparkowanie tam, gdzie zamiatarka planuje posprzątać jezdnię. Na stronie www.swinoujscie.pl można sprawdzić w którym dniu sprzątana jest nasza ulica. Warto  zabrać swoje auto w czasie, gdy zamiatarka lub pracownicy zamierzają posprzątać jezdnię.

 

Zobacz również

Przystań w Łunowie. Łodzie przypłyną tu latem

Budowa przystani żeglarskiej w Łunowie nabrała tempa. Niebawem to miejsce zmieni się w atrakcyjny zakątek …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.