Strona główna / Lokalne / Tak wygląda toaleta warta 126 tys. złotych

Tak wygląda toaleta warta 126 tys. złotych

Nie ma wewnątrz złotych kranów, ani kosmicznej deski klozetowej, papier toaletowy też jest zwyczajny. Kosztuje za to tyle co najnowsza wersja mercedesa CLA. Przy ulicy Malczewskiego stanęła toaleta dwukabinowa przystosowana również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Toaleta ma automat wrzutowy na monety. Skorzystanie z niej będzie kosztowało 2 złote.

–  Jedna z kabin jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Koszt toalety to 126,7 tys. złotych netto. Jeżeli nie będzie żadnych niedociągnięć ze strony wykonawcy, to toaleta będzie czynna od tego tygodnia – informuje Robert Karelus z magistratu.

Zobacz również

Spłoszony koń uciekał uciekał ulicami Świnoujścia

W niedzielne popołudnie policjanci, patrolując rejon Wybrzeża Władysława IV, dostrzegli machającą kobietę, która poinformowała ich, …

3 komentarze

  1. Trzeba być mółem, żeby za wysikanie się płacić dwa zeta.

    • Ten zwierzak nazywa się MUŁ, kolego.

    • 2 zł wielu osobom wydaje się dużą kwotą, ale za coś tę toaletę trzeba utrzymać. Może warto byłoby znaleźć jakiś wspólny mianownik, zrobić ankietę wśród mieszkańców (ale taką rozsądną, na poważnie), ile byliby w stanie zapłacić za skorzystanie z WC. Nie powinno ono być darmowe, ponieważ wówczas częściej zdarza się, że użytkownicy nie szanują tego, co dostają bezpłatnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.