Strona główna / Lokalne / Kibice pojadą na Stadion Narodowy z naszym banerem

Kibice pojadą na Stadion Narodowy z naszym banerem

To będzie wydarzenie historyczne! 11 października podczas meczu Polska – Irlandia decydującym o awansie naszych piłkarzy do przyszłorocznych Mistrzostw Europy we Francji na Stadionie Narodowym na trybunach zasiądą młodzi kibice ze Świnoujścia.

Podczas dzisiejszego festynu z okazji 70 lecia Polskiego Radia Szczecin zaprezentowano bener reklamujący Świnoujście, który najmłodsi świnoujscy kibice będą prezentowali na trybunach podczas meczu. Zatem choćby z powodu tak ważnego wydarzenia dla naszego miasta trzeba obejrzeć mecz kibicując przy tym naszym zawodnikom w walce o uzyskanie awansu.

Tekst i foto Andrzej Wiśniewski

Zobacz również

Kolejne sukcesy zawodników sekcji LA OSiR „Wyspiarz”

W miniony weekend na malowniczo położonym stadionie lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie odbył się …

Jeden komentarz

  1. Beka z czeresniakow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.