Strona główna / Lokalne / Premier Kopacz przyjedzie w poniedziałek. Otworzy gazoport

Premier Kopacz przyjedzie w poniedziałek. Otworzy gazoport

To będzie pierwsza wizyta premier Ewy Kopacz w naszym mieście. W poniedziałek rano będzie wizytować gazoport. Prawdopodobnie właśnie w poniedziałek nastąpi jego otwarcie. Nie wiadomo, czy premier przeprawi się na lewobrzeżną część miasta, aby spotkać się z mieszkańcami.

W niedzielę Ewa Kopacz odwiedziła Stargard w którym uczestniczyła w zachodniopomorskiej konwencji Platformy Obywatelskiej. Po południu pojechała do Kamienia Pomorskiego.

Wizyta w Świnoujściu ma być częścią trzydniowego pobytu na Pomorzu Zachodnim. We wtorek w Szczecinie odbędzie się wyjazdowe posiedzenie rządu z udziałem wszystkich ministrów.

Zobacz również

Kino na Leżakach: „Dalida. Skazana na miłość”

Już w najbliższa sobotę 13 sierpnia o godz. 20.45 odbędzie się kolejny seans „Kina Letniego na Wyspie”. …

3 komentarze

 1. Ale co ona chce otwierać, a raczej po co 😀

 2. Prawdziwi kłamcy z Platformy Obywatelskiej przekażą symboliczne klucze do teoretycznego gazoportu, który zgodę na użytkowanie uzyska może za rok, jak dobrze póldzie.

  Platforma po raz kolejny demonstruje, że ma nas Polaków za durniów.

  Kłamstwem jest mówienie i podawanie przez rządzących i premier Kopacz, że obiekt został przekazany do eksploatacji. Jeżeli do eksploatacji zostanie przekazany w drugim kwartale 2016 roku to będzie, to bardziej prawdopodobne i można mieć również zastrzeżenia czy ten termin będzie technicznie możliwy do spełnienia. Informacja taka jaką przekazano do opinii publicznej winna być prześwietlona przez prokuraturę i kłamcy powinni ponieść konsekwencje karne, polityczne i finansowe za świadome oszukiwanie społeczeństwa.

  Budowa gazoportu trwa w najlepsze, prace budowlane NIE ZOSTAŁY zakończone. Mało tego. Będą trwać jeszcze co najmniej kilka miesięcy. Do tego co najmniej pół roczny rozruch – standard w tego typu inwestycjach o ile przebiegnie bez żadnych problemów.

  GAZOPORT TO SZTANDAROWA PORAŻKA PO.

  JAK TRUDNO OSZUSTOM Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ WYJŚĆ Z KOMEDIOWYCH PRZEKAZÓW. KTO JESZCZE UWIERZY W DZISIEJSZĄ SZOPKĘ W WYKONANIU PO??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.