Strona główna / Lokalne / Przypatrz się dobrze. 500 euro nagrody

Przypatrz się dobrze. 500 euro nagrody

Nasi czytelnicy będąc na spacerze w lesie po niemieckiej stronie wyspy Uznam natknęli się na dziwne ogłoszenia umieszczone na drzewach. Jak ustalił nasz reporter, informacje wraz ze zdjęciem poszukiwanego mężczyzny umieścili myśliwi z niemieckiego koła łowieckiego. Mężczyzna na zdjęciu celowo niszczy w lesie wszystko co stanie na jego drodze, między innymi instalacje przeznaczone do dokarmiania zwierzyny w porze zimowej. Wiek wandala to ok 65-70 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w niebieską kurtkę,ciemne dresowe spodnie. Na pierwszy rzut oka można uznać że uprawia nordic walking ponieważ chodzi z kijkami. Myśliwi za schwytanie mężczyzny lub informacje o miejscu jego pobytu przekażą nagrodę w kwocie 500 euro i gwarantują pełną anonimowość.

Zobacz również

ETZT. W sobotę masa krytyczna

Sobota 21 września 2019. Zbiórka rowerzystów w porcie jachtowym przy ulicy Jachtowej/Rogozińskiego . Rejestracja uczestników …

3 komentarze

  1. ⟅ A do kogo się zgłosić się po te ???€ ⟆


    ﷺﷻ  

  2. nie tylko twoi rodacy pija polskie piwo ;]

  3. Kilka dni temu poszedłem na grzybki za miedzę i rzeczywiście na drzewach była taka informacja ale chyba następne informacje będą dotyczyły naszych rodaków rzucających puszki po piwie gdzie popadnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.