Strona główna / Lokalne / Pożegnanie jesieni na rowerze

Pożegnanie jesieni na rowerze

Rajd turystyczno – rekreacyjny, jaki odbędzie się 18 października 2015 r. to doskonała okazja, aby przed nadejściem zimy wybrać się na wycieczkę rowerową w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny. Klub Sportowy Uznam tym razem zaprasza do rajdu na orientację po wyspie Karsibór. Dla uczestników przygotowano trzy trasy. Trasa Rodzinna, przeznaczona dla rodzin z dziećmi, warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie zespołu składającego się z minimum jednego z rodziców i jednego dziecka.

Zespół będzie miał za zadanie odnalezienie 3 punktów kontrolnych w limicie czasowym 2 godzin. Trasę Mini wyznaczono dla drużyn złożonych z 3-4 uczniów szkół gimnazjalnych. Trasę Mega pokonywać będą 3 osobowe drużyny uczniów szkół średnich i będą mieli do odnalezienia 5 punktów kontrolnych w limicie czasowym 3 godzin. Przewidziano także trasę trudniejszą – Giga przeznaczoną dla osób indywidualnych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Ukrytych 7 punktów kontrolnych trzeba będzie odnaleźć w limicie czasowym 4 godzin.

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 8.00 w budynku Filii Miejskiego Domu Kultury na wyspie Karsibór, ul. 1 Maja 40. Każdy z uczestników otrzyma mapę z zaznaczonymi trasami i punktami kontrolnymi. Start do zawodów nastąpi o godzinie 10.00. Zwycięzcy w każdej kategorii i na każdym dystansie otrzymają puchary, medale dla pierwszych trzech uczestników indywidualnych oraz pierwszych trzech grup na poszczególnych trasach. Dla wszystkich uczestników na zakończenie rajdu będzie czekało ognisko z kiełbaskami.

Zarejestrować można się także na stronie: www.ksuznam.pl

 

Tekst: WPT UM Świnoujście, zdjęcia: archiwum UM Świnoujście

Zobacz również

Zasady dot. m.in. przekraczania granicy oraz zgromadzeń w rozporządzeniu Rady Ministrów

Nadal obowiązkowa kwarantanna, poza wyjątkami, dla przyjeżdżających do Polski, zakaz zgromadzeń spontanicznych i możliwość zgromadzeń …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.