Strona główna / Lokalne / Świnoujście na Tour Salon w Poznaniu

Świnoujście na Tour Salon w Poznaniu

Do soboty potrwają Targi Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon w Poznaniu”. Tour Salon już od 26 lat jest miejscem spotkań profesjonalistów z branży turystycznej dla których stanowi okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz spotkań z partnerami biznesowymi. Dla szerokiej publiczności targi to morze inspiracji wyjazdów urlopowych po Polsce i świecie.

Świnoujście jak co roku swoją ofertę prezentuje w ramach wspólnego stoiska regionalnego Pomorza Zachodniego. Stoisko nasze, po raz kolejny docenione zostało przez ekspertów z zakresu designu, marketingu wystawiennictwa targowego, tworzących kapitułę konkursu na najlepsze stoisko podczas trwania targów. Nagrodą jest ACANTHUS AUREUS – statuetka przyznawana wystawcom, którzy najlepiej potrafili  zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy.

Bardzo licznie odwiedzający nasze stoisko mieszkańcy Poznania pytają przede wszystkim o możliwości aktywnego wypoczynku – ogromnym zainteresowaniem cieszą się mapy oraz przewodniki rowerowe, pobyty dla rodzin z dziećmi, atrakcje turystyczne miasta oraz obiekty noclegowe.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych mieszkańcach Wielkopolski. Dzieci odwiedzające nasze stoisko mają okazję do zrobienia pamiątkowego zdjęcia w koszu plażowym oraz otrzymania książeczki „Świnoujście dla najmłodszych”. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, iż nasze stoisko wraz z koszem plażowym posłużyło za miejsce, z którego Telewizja Polska prowadziła zapowiedź targów Tour Salon.

Targi Tour Salon są ostatnią imprezą targową zamykającą cykl w 2015 roku, w których uczestniczy Miasto Świnoujście.

Info: Iwona Wojtal, WPT,

Fot. Mieczysław Tyburski

Zobacz również

Bezpłatne spotkanie informacyjne posiadaczy kredytów „walutowych” w CHF w Świnoujściu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wraz z r.pr. Sylwestrem Kasprzewskim z Kancelarii GRYF ze Szczecina organizuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.